Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak en aggodok Jimin miatt?

Csak en aggodok Jimin miatt?

Figyelt kérdés

Mar nem egyszer fogyott le ilyesztoen (mind tudjuk az okat is 🥺)es ugye volt par eve ez a "dietaja" is.. Es most a dynamite-os dance videonal lehet ujra eszre venni, hogy megint nagyon vekony..

itt a video linkje: [link]

Es igy, hogy nagyon keveset aludhat, es szerintem nem ehet rendesen, es m nagyon sokat edzenek, tancolnak stb.. Hosszu tavon nagyon karos lehet az egeszsegere! Es lehet, hogy csak en kepzelem bele, de akkor is aggodom miatta..



2020. okt. 30. 14:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
39%
Az ki?
2020. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Park Jimin. A BTS nevu fiu egyuttes egyik enekese:)
2020. okt. 30. 14:51
 3/37 anonim ***** válasza:
19%
Igen, valszeg csak téged, meg a hozzád hasonló kislányokat érdekli egy ilyen kis popsztárocska.
2020. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
29%
Aggódj olyanokért akiket ismersz is.
2020. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Elso sorban azokat kerdeztem, akik tudjak ki is o, es min ment keresztul, hogy ok mit gondolnak errol a temarol. De persze akik nem ismerik/szeretik a BTS-t azok velemenyet is nagyon koszonom^^
2020. okt. 30. 15:04
 6/37 anonim ***** válasza:
65%
Szegenyke
2020. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
66%
Eddigi kedves valaszolok...termeszetesen magyarok vagytok...normalis emberek aggódnak full idegen emberekèrt ;)
2020. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
(*^▽^*)
2020. okt. 30. 15:10
 9/37 anonim ***** válasza:
43%
#7 Miért kéne idegenekért aggódnunk? Minden egyes percben több százan halnak meg, mégsem sírok emiatt egész nap. Persze megértem, ha a rajongók aggódnak érte, engem is nagyon megrázott pl. Chester Bennington halála, de ha nem tudom ki az illető, nem tud érdekelni a dolog. Ez hogy jön a magyarsághoz? (az is már szerintem nagy baj, hogy a magyar szót sértésnek használjuk :/)
2020. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén, igen, szerintem nagyon sok sztár szenved valami étkezési zavarban, férfiak, nők egyaránt.


Ugyanakkor sok mindent a rajongótábor nem tud tenni, max annyit, hogy elhintjük a köztudatban, hogy mi az egészséges testalkat.

Pl ez az egész dadbod dolog, meg az, hogy a színészek gyakorlatilag nem eszenek vgy isznak, hogy abban a 25-40 percben olyan legyen a felsőtestük, aztán azonnal rakják őket az ifúzióra...


Ázsiában egyértelműen a vékony, gyerekes alkat a menő, 35 évesen is 12nek kell kinézni.

Ezt innen nem fogod tudni megváltoztatni.

2020. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!