Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire gáz ez a testtömeg?

Mennyire gáz ez a testtömeg?

Figyelt kérdés
170cm 43kg nő 25év

2020. okt. 31. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon.
2020. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Kórosan sovány vagy, mi a kérdés?
2020. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha valahol forgatnak filmet a koncentrációs táborokról, tuti felvesznek statisztának.
2020. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tabbouleh ***** válasza:
71%
Ha még te is képes vagy be#elni, hogy anorexia, soványság stb., akkir mi is a kérdés?
2020. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen anorexiát írtam és nem Anorexia Nervosat. Nem kell rögtön egy mentális betegségre gondolni. Az anorexia önmagában étvágytalanság okozta lesoványodást jelent és én emiatt írtam be 😔 És nem az a kérdésem, hogy elég sovány vagyok e , hanem hogy hosszútávon mennyire gáz? Én már annak is örülnék, ha 50kg lehetnék..

2020. nov. 1. 06:31
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne lenne mentális betegséged. Ha nem lenne nem itt kérdeznéd, hanem rég orvosi segítséget kértél volna!
2020. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van rendszeres ciklusod?
2020. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeres és pontos, és napi minimum4X eszek,amiben kb heti5X van meleg étkezés. A reggeli általában sonkás vajkrémes korpár zsemle zöldségekkel és tejeskávéval. Az ebéd gyakran főzelék, vagy csirkemell ilyen mikor mivel, rizs, köes, bulgur. Egészségesen eszünk, csak sokat stresszelek, illetve refluxom van, ezért este nem nagyon tudok enni, a legutolsó étkezés 6kor max 7kor van
2020. nov. 6. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy nem koplalással érted el ezt a testsúlyt, valószínűleg vekony alkat is vagy de azért az 50 kilót el kéne érned minimum így is. Esetleg érdemes lenne orvossal beszélni, nagyon alacsony a bmid (14,87!!!), komolyan fog venni mert súlyosan alultaplált vagy. Remelhetőleg felír valamilyen étrend kiegészítőt, vitamint aminek nagy a kalória és tapanyagtartalma/ étvágynővelő hatással bír. Lehet hogy most még érzed de ilyen alacsony testsúlynak később komoly következményei lesznek- csntritkulás, szívritmuszavarok, emésztési gondok. Tehát ha teheted csökkentsd a stresszt az életedben, ha ez segít többet enni és keresd fel a háziorvosod!
2020. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!