Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztési problémák. Mit...

Emésztési problémák. Mit kezdjek azzal, hogy reggel nem tudok itthon "nagydolgozni", mert nem kell, viszont munkahelyen meg rám jön, aztán szenvedéssel telik az egész nap? Mert hát azért a munkahelyen mégsem...

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmegyek a munkahelyemen. Mert nekem is mindig délelőtt 10 körül kell.
2020. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lehetne a munkahelyen?

apósom direkt tartogatta odáig, "mert akkor kevesebb wc-papír fogy.." igazi sz*rrágó volt.

2020. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan en meg nem dolgozom, hanem egyetemista vagyok. Ugyanígy voltam nagyon-nagyon sokáig, sehol sem mertem elmenni, hazavittem, de ez iszonyatos szenvedéssel jart... természetesen otthon nem kellett sosem indulás előtt (meg akkor sem, ha pl cigi-kave komboval probalkoztam), hanem mar csak a suliban, de ott kb rögtön. Pszichés. Borzaszto erzes.

Azt tudom tanácsolni, hogy tudatosítsd magadban, hogy ember vagy, es az embernek vannak szuksegletei, amihez ez is hozzatartozik. Ha a hangtol felsz, akármilyen gaz is ezt leirni, tegyél előre a wc-be wc-papirt es az tompítja. Először nehez, de utána könnyebb lesz!

Ha gondolod, beszeljunk privátban is:)

2020. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne munkahelyen?
2020. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a szag zavar (amit mások érezhetnek utánad), vigyél magaddal klotyósprét.
2020. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Na, megint a kakipisi-fétises....???


Mijjafrancé ne lehetne a munkahelyen...?? Nincs wc..?? :-O :-O

2020. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért van mert korán kelsz és mire beérsz a munkahelyedre addigra "ébred fel" az emésztésed. Próbálj egy kicsit korábban kelni vagy ha az nem működik akkor fogadd el hogy ember vagy, vigyél magaddal illatosítót, vagy amit kell hogy ne érdezd magad kellemetlenül. Nem egészséges tartogatni egész nap.
2020. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos neked, hogy úgy működjön, kelj 2 órával korábban. Kávé, reggeli, és majd jön.
2020. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy aki nem bírja simán visszatartani akár fél napig is, az nézesse meg magát dokival.
2020. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon kellemetlen, amikor emiatt, hogy szorongatom, a gyomrom olyan hangokat ad ki, hogy az valami hihetetlen. Már gondolkodtam azon, hogy az ebéden kívül a nap hátralévő részében inkább egy falatot sem kéne ennem munkanapokon. Most is inkább csak egy péksütit ettem így estére.
2020. nov. 4. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!