Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Helicobacter fertőzés étrend...

Helicobacter fertőzés étrend tipp?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy helicobacter fertőzés esetén eléggé oda kell figyelni milyen ételeket eszünk.

Erről sajnos az orvos engem nem tájékoztatott, interneten se találtam sokmindent.

A kérdésem az lenne, hogy ez mennyire számít és mikre kell odafigyelni?



2020. nov. 14. 20:50
 1/3 anonim válasza:

Savas dolgokból ne egyél sokat, és a gyógyszereket szedjed rendszeresen, amiket írt. A családban nálunk is voltak jópáran, akik helicobacter pylori fertőzöttek voltak, de nekik sem mondtak semmiféle diétát. Hisz amikor még nem tudtad, mi bajod, gondolom, akkor sem diétáztál:)

Szerintem elég, ha a savakat kerülöd.

2020. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!🥰


Hát sajnos majdnem egy évig küzködtem mire kiderült, szóval akkor is próbáltam figyelni mit eszek, de ahogy neten találtam elég sok minden tiltó listás, ezért nem tudtam hirtelen hova tenni😅

A dokimat helyettesítették, ezért gondoltam, hogy lehet kimaradt ez a része a dolognak.


Esetleg másnak hasznos Lehet még tapasztalat, hogy a gyógyszerektől én 1-másfél órát émelyegtem, étkezésre pedig próbáltam az alapján is figyelni, hogy mitől vannak esetleg panaszaim.

2020. nov. 21. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendbejöttél? Ha igen, hogy sikerült?
2021. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!