Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig normális az étvágytalan...

Meddig normális az étvágytalanság ebben az esetben? (19/N)

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban elhunyt apukám a hosszú betegsége után, azóta nem igazán van étvágyam, hiába van mondjuk a legkedvencebb ételem, szeretnék enni belőle, de nem tudok, mert hiába érzem, hogy mondjuk éhes vagyok, olyan mintha nem kívánnám. Pedig én aztán az a fajta vagyok, aki 0-24 enne, ha tehetné. Tudom, hogy ez most ilyenkor bizonyos mértékig normális, mert gyász stb. de meddig? Mikor(tól) kell aggódnom?

2020. nov. 18. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Együttérzésem :(


Pár napig eltarthat. Aztán muszáj lesz visszatérni a mindennapokhoz.

2020. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 18. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Részvétem!
2020. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 18. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sajnálom! 1 nap után nincs miért aggódnod. Hetekig, hónapokig is normális. Ha a mindennapjaidat akadályozza, akkor érdemes odafigyelni, egy veszteség 5-10 kg-ot képes levarázsolni az emberről. Ha fizikai változást észlelsz, vagy szól a környezeted, akkor mindenképp figyelj oda.
2020. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. nov. 18. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!