Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normalis ha falasrohamaim vannak?

Normalis ha falasrohamaim vannak?

Figyelt kérdés
Lefogytam nagyon hamar nagyon sokat. 42 kg vagyok 165cm-hez, most épülő allapotban vagyok. Az lenne a kerdesem hogy normalis ha szinte mindig ehes vagyok? Ugy ertem hogy eszek ebédet es ra 2 orara mintha semmit se ettem volna. Illetve jobban kívánom az édességeket is. Ha valaki tudna segiteni koszonom🥺

2020. nov. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
En nagyon kicsit magasabb vagyok nalad, es csak par kiloval tobb, en mindig igy ettem, hogy tobbszor keveset.:D
2020. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia?
2020. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez extrém éhség vagy még nem is annyira az extrem része anorexia után tök normális, a gyógyulás jele. Ilyenkor egyszerűen egyél ha éhes vagy A testednek étel kell és csak meg akarja szerezni ami kár neki... nem annyira falásroham amiről írtál, sőt, tök normális, mivel gyorsan nagyon soványra fogyaszfottad magad és tiltakozik a tested most hogy végre engeded neki. Ha már egy ideje rendesen eszel, helyreáll a súlyod szépen normalizálódik az étvágy is...

Nyugodj meg, a tested arra bátorít ami jó neki es ezáltal Neked is! Bízz magadban :)

2020. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen anorexia 3.?😂
2020. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdező is beírta mint kulcsszó és attól meg hogy lehet nem meríti ki az anorexia összes kritériumát, a testében ugyanaz játszódik le mint egy éhezőnek vagy anorexiásnak, olvass utána a minesota éhezési kírérletnek, ott is ezt tapasztalták a résztvevők
2020. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!