Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány gramm bruttó egy üveg...

Hány gramm bruttó egy üveg Nutella?

Figyelt kérdés
Vettem egy 400g-os Nutellát. Gondoltam tartok egy csaló napot és egy ültő helyemben bevágom az egészet. Na hát ez most nem épp így jött össze. Megettem pár kanállal majd olyan rosszul lettem, hogy abba kellett hagynom az evést, mert elhánytam volna magam. Amit megettem Nutella súlyára lennék kíváncsi, ezért kéne tudnom, hogy egy bontatlan üveg Nutella hány gramm, hogy még tudjam állapítani mennyit sikerült egyek belőle.

2020. nov. 19. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek van otthon egy bontatlan üveggel és lenne, olyan kedves, hogy leméri nekem mérleggel, hogy hány gramm? Nagy segítség lenne!
2020. nov. 19. 14:38
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
A 400 grammos Nutella valószínű, hogy 400 gramm, nem?
2020. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen nettó 400 gramm. Tehát a tartalma, ami benne van annyi. Én a bruttó súlyára lennék kíváncsi, hogy üveggel együtt hány gramm.
2020. nov. 19. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csalónap nálam felér egy csaló hónappal.
2020. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Konyhai mérleggel lemértem, 399.99g-ot írt ki.
2020. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az üveg súlytalan?! :o
2020. dec. 12. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem súlytalan, én is arra lennék kíváncsi, hogy mennyi az üveg. Tegnap ettem a 450 grammosból, és maradt 500 gramm az üveggel együtt.
2021. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia hát az van hogy én vettem egy 700 gr-os nutellát amiben virágmagok vannak lemértem 850 gramm volt a full bontatlan üveg.K.va gyorsan elfogyott (a gagyi 1 kg-os tescos 1 hónapig tart és ugyanannyit ettek a gyerekek belőle) szóval lemértem az üres üveget 450 gramm 😤😤😤😤 nagyon dühös vagyok és őszintén szólva eléggé becsapott érzésem van.
2021. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!