Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egynapig nem eszek?

Egynapig nem eszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párhonapja diétázok, mellette edzek rendszeresen. Viszont azt találtam ki, hogy mondjuk minden második vasárnapon nem eszek semmit (1nap). Lehetne valami egészség ügyi problémám belőle?

18/F



2020. nov. 20. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet baj, 1 nap jót is tesz a szervezetnek. Csak igyál vizet.
2020. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Valaki simán kibírja, valaki meg ha nem eszik 8 óránként akkor az ájulás kerülgeti. De ez nem azt jelenti, hogy van neki értelme. Az időszakos böjt bevett diétás módszer. Viszont 12-14 óránál több kihagyást az étkezések között nem szoktak ajánlani, mert bebizonyították a vizsgálatokban hogy nincs értelme ennél tovább böjtölni. Én is kipróbáltam ezt a módszert 2 éve. Nekem nem jött be, hiába csináltam egy 12 órás üres intervallumot, nem működött jobban ez a diéta mint ha csak simán diétáztam volna.
2020. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Bajod nem lesz, ha közben nem terheled magad és nincs vmi betegséged. De tényleg csak pihenj.
2020. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
16%
Én is ezt szoktam csinálni csak én minden héten 1szer (élsportoló vagyok) de viszont nagyon sokat kell inni kb. 8-10 liter testsúly függő (40 kg vagyok és lány így nekem 8 liter)
2020. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én volt h 3 napig nem ettem. Vizet sem ittam túl sokat, néha tettem bele sót, hogy ne fájduljon meg a fejem. Mondjuk én vékony vagyok, de nem fogytam tőle, vagy legalábbis vissza híztam utána nemtudom.. Egyáltalán nem voltam rosszul, rengeteget gyalogoltam közbe. Mondjuk intenzívebb sport már nem ment volna, de nem is szoktam .
2020. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nézz utána a fastingnak (időszakos böjtölés) nem hülyeség amit írsz, de igyál sokat (nem,ne 8 litert azért, a vízmérgezés létező dolog!) És nyugodtan mehet tea is, vagy léböjtként zöldség gyümölcslé leves... de nem lesz bajod ha egy egy napig nem eszel,ha mellette arányos a folyadékbevitel.
2020. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!