Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az orvos a diétakor miért nem...

Az orvos a diétakor miért nem veszi figyelembe amit mondok neki munkahely kapcsán?

Figyelt kérdés

Aztán ha nem tartom be,dumál össze-vissza. Nem neki kellene figyelembe venni a körülményeket és az alapján írni ki a diétát?

Megjegyzem magán orvos nem sztk alapon van.


2020. nov. 22. 08:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazíthatja javaslatát sem a te, sem pedig munkahelyed elvárásaihoz


De, és kell is igazítania. Mindig a beteg kikérdezése után születik meg a terv.

2020. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

10 Ha nem igazítja semmit semmihez akkor minek az orvos??

Ennyi erovel vannak ingyenes etrnedek egy orvos figyelembe kellene vegye a körülményeket is.

Magan fizetős rendeles volt nem sztk alapon! Ha már fizetek érte ne így álljon hozzá.

2020. nov. 22. 19:37
 13/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem fizetsz, akkor is így kell hozzáállnia. Alapvető, hogy nem írunk elő olyant, amit nem tud valaki betartani. Mondhatom én, hogy pontban délben egyél, ha tűzoltó vagy és 12 előtt vonulnod kell, aztán két óra múlva tudsz enni.
2020. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

13 Igen, sajnos nekem is fix szünetek vannak és nem mondhatom ,hogy oké most megáll az élet mert nekem Ennem kell.

Csalódott vagyok mert figyelembe sem vette amit mondtam.

2020. nov. 22. 19:50
 15/33 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged másik szakemberre?
2020. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem igazán találok Borsod megyében jót, a mostanit is ajánlották de nem vált be. Igen az lesz, hogy keresek mást csak màr félek menni kb.
2020. nov. 22. 20:05
 17/33 anonim ***** válasza:
Ember, az inzulinrezisztencia ilyen, hogy időre kell enni, még Borsod megyében is, és akkor is, ha magánrendelésen írják elő. Mi az a munka, amibe nem fér bele, hogy pár falatot bekapj közben?
2020. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Minőségellenőr vagyok ,de nálunk más pozícióban is adott időben van a szünet és ezt nem diétákhoz szabják. Nekem ehhez kell alkalmazkodnom, mert ebből élek.

Többszáz ember munkarendjet nem fogjak emiatt átírni.

2020. nov. 24. 19:24
 19/33 anonim ***** válasza:

Én mar inkább nem is írok, amióta kiderült ir.

Falra hányt borsó.

Orvos meg dietetukus meg nem ugyanaz.

2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz azt senki sem mondta. Nehéz jót találni aki normális és figyelembe veszi amit az ember mond. Pláne,hogy fizettem érte. De hát ez van.
2020. nov. 24. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!