Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » El akarom hagyni a húsevést....

El akarom hagyni a húsevést. Milyen egészséges ételeket-italokat tudok fogyasztani?

Figyelt kérdés

Nem a vegánság a lényeg, hanem nem ismerem az olyan táplálékokat, amik egészségesek, és nincs közük állatokhoz. Pl. a tej is ilyen.

Én azt látom, hogy rizst esznek, zöldségeket, salátát az ilyen emberek, de más kaja hirtelen eszembe sem jut.

Ki mit ajánlj, főleg jó ha nem csak laktató, de könnyen el is készíthető.



2020. nov. 22. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A tejnek mióta nincs köze az állatokhoz?
2020. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, a tejnek van köze
2020. nov. 22. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Rengeteg ilyen étel van, én azt javaslom, hogy először tényleg csak a húst hagyd el (ezt hívják vegetáriánusnak). Aztán ha még mindig komolyan gondolod, és tényleg meg tudod csinálni, akkor kísérletezz azzal, hogy semmiféle állati eredetű dolgot nem eszel (vegánizmus).


Írd be a keresőbe, hogy vegetáriánus ételek, nem mondom, hogy egy világ nyílik ki előtted, mert rájössz, hogy rengeteg húsmentes ételt ismersz, de ötleteket kaphatsz.

2020. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 qkker1 ***** válasza:
17%

Ember, a tej


AZ EMLŐS ÁLLATOK TEJMIRIGYEINEK "VÁLADÉKA"!

2020. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kevin_Wendell_Crumb válasza:
4%

Magas fehérje, magas zsír, alacsony szénhidrát!!


Ez az étkezés jellemzi azon népek szokásait, akiken a globalizáció és urbanizácio... A városodás, a sok feldolgozott, tartósított ételek okozta nép betegségek nem fognak(szív és érrendszeri betegségek, magas vérnyomás, cukorbetegség, elhízás, plusz a zsír bevitele, el lehetetleníti a rákos sejteket és burjánzásukat!


Szóval vörös hús, fehér hús, tojás, sajt, minimális zöldség köret (más szénhidrát semmi), szénsavas üdítő off!


És nőknek napi max 1800-2000 kCla

Férfiak esetében napi max 2100-2400 kCal.

Természetesen ez azért test súly fügvénye... Ez Egy általános érték!


Na ez a leg egészségesebb étkezés

2020. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Keress rá vegetáriánus étrendre. Sokféle receptet és alapanyagot találsz majd. De készülj fel, hogy az ízük altalaban nem a legjobb, párszor ettem ilyen vegán darálthús-helyettesítőből spagettit meg vega falafelt, hát borzalmas volt. Persze a vegák hangoztatják, hogy soha nem ettek jobbat...véleményem szerint az embernek húsra is szüksége van, de kinek mi.
2020. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!