Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem kívánom napok óta az ételt?

Nem kívánom napok óta az ételt?

Figyelt kérdés
Semmi étvágyam nincs, dél körül eszek valamit és utána egész nap nem bírok 1-2 kanállal többet enni semmilyen ételből. Kb napi 500 kalóriát fogyasztok ami rettegtően kevés. Van valami módszer amitől talán visszakapnám az étvágyamat? Mert ez így borzasztóan egészségtelen.

2020. nov. 23. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz lenne megmondani, hogy mi segíthetne.

Étvágytalanságot okozhat stressz, fertőzés, de akár szervi betegség is. Ha nem a stressz okozza, akkor érdemes orvoshoz fordulni vele.

2020. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van? Kollégámnak kóros alulműködés okozta az étvágytalanságot. Ő elájult a nem evéstől, kórházban jöttek rá a bajra.
2020. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit és mennyit eszel egy nap? Lehet több az, mint 500 kalória. Mennyit mozogsz, mit csinálsz egy nap?


Az is lehet, hogy sokat ücsörögsz, többet eszel mint a hitt 500 kalória, ezért elég amit megeszel.


Viszont ha nem így van ahogy írtam, akkor menj el orvoshoz, ott tudnak neked releváns választ adni.

2020. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a napi kalóriába azt is bele kell számolni, amit megiszol.
2020. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez eddig nem így volt, akkor orvoshoz kell fordulni. Lehet, koronás vagy és az a környezeted szempontjából nagyon nem mindegy.
2020. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az is szamit amit megiszok viszont en csak vizet iszok. Koronas biztos nem vagyok tobbszor lettem tesztelve a munkam miatt. 1 peksutemenyt szoktam enni utana semmit nem kivanok.
2020. nov. 24. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát ne péksüteményt egyél, hanem valami értelmesebbet. Főtt ételekkel, levesekkel próbálkozz. Szedj vitaminokat (evés után), B-komplex, cink és a Béres-csepp is javítják az étvágyat.
2020. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!