Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nyers tehéntejet 2 éves korom óta fogyasztani képtelen vagyok, hasfájás és kiütések miatt. Tejtermékektől, joghurtitaltól semmi bajom. Így hát évekig laktózmentes tejet ittam, semmi problémám nem volt. Nagyjából 2 hete viszont müzlit reggeliztem sima tejjel és egész nap hasmenésem volt, ami azelőtt ismeretlen volt számomra. Pár nappal később kakaót ittam, laktózmentes tejjel volt elkészítve, szintén ment a hasam. Egy héttel később, pedig kókusz+mandulatejet ittam és most attól is megy a hasam, mi a franc bajom van? :D 18/L

2020. nov. 24. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tejfehérje érzékenység lesz, mint laktóz.
2020. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 a kókusztejtól is megy a hasa, pedig abban nincs tejfehérje...de alapvetően igen, esélyes, hogy tejfehérje-allergia.
2020. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked van valami problemad, aminek nincs koze a tejhez.
2020. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!