Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » KB 3 hete, egyik pillanatról...

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

KB 3 hete, egyik pillanatról a másikra elkezdett az alhasam gorcsolni. 10es skálán 3as... Szóval tűrhető, de diszkomfort érzet, és puffadok is. Vajon mi lehet ennek az oka? 33/Férfi

Figyelt kérdés

Az alhasi görcsök elmúltak, de a puffadás megmaradt. Független attól, hogy mit eszek... Sőt, akkor is, ha nem eszel. Az étel allergia tesztem vérből, mindenre negatív.

És semmi más tünetem nincs, csak a puffadás...

Intézem már a gasztróraenterologia rendelésre a bejutast, de addig is, van - volt valakinek hasonló? Esetleg ötlet, hogy mi lehet a problema?!



2020. nov. 24. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Gazkepzodes esetleg.. A gasztros megnezi, hogy van e helicobakteriumod, de szerintem nem lesz.. Amig nem jutsz el hozza, addig ajanlom az iberogast cseppeket es kitartast
2020. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!