Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudnék tenni hogy nagyobb...

Mit tudnék tenni hogy nagyobb étvágyam legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig is olyan voltam, már gyerekként is hogy a többi gyerekhez képest jóval kevesebbet ettem, nem voltam az a nagy étvágyú. Ez felnőtt korra sem változott.. vagyis mikor hogy.

Van hogy nagyon nagy az étvágyam és eszek mint egy bolond de van hogy egy teljes napig nem, kb semmit. Ennek is változó a hatása van mikor már nagyon érzem hogy ennem kellene de van hogy úgy fekszem le hogy semmit nem ettem.

Híznu szeretnék de nagyon válogatós vagyok.. nem szeretem a túlzott zsíros kajákat.. próbáltam Béres cseppet meg vitaminokat de egyszerűen nem tudom magam rá venni hogy normálisan egyek.. reggeli ebéd vacsora stb..

van mikor igen mert akkor épp olyan napom van de szerintem ez hosszútávon így nem lesz jó ..

Már a főzött kávét is le tettem mert rá jöttem az is benne volt h nem volt olyan étvágyam..

Mit lehetne tenni?


2020. nov. 30. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyassz tömegnövelőt
2020. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

savanyú alma, almaecettel ízesített tea,(persze cukor legyen benne) sok savanyúkáposzta, esetleg citromszeletek rágása, vagy üres halászlé, az alig ér valamit, nemlaktat, fél óra múlva éhezel.


A másik a tészta..na az hízlal rendesen. Sima gyermelyi pont jó, nem kell belebonyolódni az olasz durumba..

Fodros tészta, lebbencs tészta, csőtészta, spagetti...ez utóbbi sok kecsappal, édesített paradicsomszósszal..a lebben túróval, szalonnával, tejföllel..


Sok lipóti kenyeret egyél, füstölt kenyérszalonnával, szárazkolbásszal, téliszalámival..

2020. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyszerű asztali fehérbor szódával, igazi étvágygerjesztő. Körömpörkölt krumplival, nokedlivel, sok kenyérrel, aztán újból egy nagy fröccs.


Jóétvágyat.

2020. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp elég jó étvágyat csinál.
2020. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! 🥰
2020. nov. 30. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!