Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen NEM kapszulás vitaminok...

Milyen NEM kapszulás vitaminokat/étrendkiegészítőket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap 500 mg-os szopogatós C-vitamint és nagyon jó hatással volt rám, edzés közben is sokkal több "erőt" éreztem tőle..


Kíváncsi vagyok, hogy milyen hasonló étrendkiegészítőkket lenne még érdemes kipróbálni.


Kapszulás, tömör, kemény, alig lenyelhető dolgok nem érdekelnek..


27/F


2020. dec. 1. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha edzel, akkor por allagu bcaa, kollagen.
2020. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első sorban vitaminokra gondoltam.

Edzés kiegészítők nem érdekelnek mert szerintem semmit nem érnek.

2020. dec. 1. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nokent mondom, hogy pont ez a ketto nekem azert segitett. Tobb energiam lett, a bcaa miatt sokkal jobban birtam az edzeseket, mint elotte. Nem ordogtol valoak a kiegeszitok, de nyilvan onmagukban csodat nem fognak csinalni, kell hozza az edzes es a megfelelo taplalkozas.

Amugy leteznek multivitaminok, amik ragotablettak, de tapasztalataim szerint ezekben azert sokkal kevesebb a hatoanyag. Google sokat kidob, van gumicukros valtozat is, mondjuk en azt a sok cukor miatt nem preferalom.

Vagy pl d-vitamin van csepp formajaban is, vagy amit meg sokan dicsernek, bar nekem nem valt be, pedig egy evig szedtem, az a cbd olaj.

2020. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
GAL D3K2 vitamin, halolaj - én ezeket szedem, és nagyon jók. A többi vitamin pótlására vannak szirupok kisgyerekek számára, pl. Marslakócskák, ezt a gyerekeimnek szoktam venni. Ők sem tudják lenyelni a kapszulákat. Még magnéziumot szoktam nekik adni, a Magnosolv port vízben kell feloldani.
2020. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!