Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy látom, felszedtem pár...

Úgy látom, felszedtem pár kilót, most az evésbe menekülök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapból karcsú vagyok szerintem, de most feljött pár plusz kiló, és nem igazán vagyok ezzel rendbe. Viszont az evésbe menekülök, és csak még többet eszek. (Tudom, ennek így nincs sok értelme)

Mit tegyek? Ez normális, hogy az evésbe menekültem? Hogy tudnék változtatni? Rettegek ettől őszintén



2020. dec. 16. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális, ha az evésbe menekülsz. Az alapproblémát kell megoldani, ha lehet.
2020. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az evés csak tünet. Valamit hiányolsz az életedből, valami nincs rendben lelkileg.
2020. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Menekülj a mozgásba. Tök komolyan mondom, és nem rosszindulattal. Amúgy meg a kiváltó okot kell megszüntetni, vagy a helyén kezelni. Egy időben a magány miatt ettem, de mivel még mindig magányos vagyok, nem szerettem volna 500 kilóra felhízni, szóval amikor erre rájöttem, akkor sétálni kezdtem. Most is magányos vagyok, de legalább fitt és izmos. Jobb, mint dagadt, halott magányosnak lenni.
2020. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. én is ezt csinálom. Kaja, és még több kaja.
2020. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!