Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdtem a mustármag kúrát....

Elkezdtem a mustármag kúrát. Elképzelhető, hogy attól kezdtem el így puffadni?

Figyelt kérdés
Össze-vissza puffog a belem. Mindig is érzékeny voltam a puffadásra, mert nekem kellemetlen kis görcsökkel és szúrásszerűségekkel jár. Emiatt voltam már sbo-n is mikor nagyon durva volt de egy kis gyulladást gyanítottak max, ami nem vészes...a lényeg, hogy olyan mintha a mustármag kúra elkezdése óta össze vissza puffogna a hasam. Tapasztalata van valakinek a mustármag kúra hatásairól, esetleg mellékhatásairól?

2020. dec. 18. 23:44
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A fehèr mustármag remek mèregtelenitô, ès ráadásul olcsó is. Rengeteg tâpanyag tartalma, ès bizonyitottan gyorsitja az anyagcserèt. Tavasszal hasznos lehet egy kúrát elvègezni vele. A magból naponta 3 x 1 csapott kávèskanállal, szètrágás nèlkûl kell lenyelni, mint az orvosságot. Evès elött ajánlatos bevenni vizzel ès egy jó nagy levegô kisèretèben. A kúra maximum 6-8 hètig tarthat, utánna pihentetni kell a szervezetet. Èrzèkenyebb embereknèl emèsztôrendszerbeli kisebb mellèkhatása is lehet pl. Hasmenès, puffadás, vagy akár szèkrekedès. Minden jót!
2020. dec. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!