Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez a étkezés...

Szerintetek ez a étkezés mennyire normális ?

Figyelt kérdés

Reggelire meg eszek 2 szendvicset általában egy gyümölcsel. Ebédre meg rendes főt ételt eszem pl egy nagy tál rakott krumplit.(Ha olyan étel van otthon amit nem szeretek akkor megint csak 2 szendvicset.) Vacsorára meg joghurtot eszem gyümölcsel. Szerintetek ez a étkezés így mennyire normális ?

21N



2020. dec. 22. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem ennék vacsorára gyümölcsöt, azt inkább napközben.
2020. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! [link] Szerintem megfelel csak jó időben végezd, én betartom általában ezt az időrendet, amióta betartom azóta rengetegbajom elmúlt, sokkal energikusabbnak érzem magam. Én reggelire egy szendvicsettojással és egyéb zöldségekkel eszem. Mellé meg egy forró tea, kakaó igaziból ami jön. 7-9 óra között végzem a reggelim. Ebédelni is amikor a vékonybél dolgoz a legjobban (13-15 óra). Vacsora szerintem teljesen oké, nem zsíros és semmi, a vesédnek tökéletes. Szerintem jó az étrended, de mindig változatosan egyél. Mondjuk reggelire ne mindig szendvicset méha próbálj ki mást is amiben sok a szénhidrát és a fehérje. A linketamit küldtem az a szervek óráját mutatja, nem csak a táplálkozással kapcsolatos, de szerintem attól még olvasd el!
2020. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kettes vagyok, most nézem hogy rossz a link! Ha érdekel az oldal akkor írd be hogy egészség megőrzés a szervóra alapján és arra a kny.husra menj rá. Azért megpróbálom megint belinkelni hátha sikerül [link]
2020. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez elvileg már jó;D
2020. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális, abból a szempontból, hogy mások is esznek hasonlóképpen. Ha ebédre is szendvicset eszel, az elég egyhangú. A fehérje lehet túl kevés, ha az ebéded rakott krumpli. Ehetnél több zöldséget, a vacsora is lehetne kiadósabb.
2020. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Ha este ennél székelykáposztát akkor azért beszólnék, de ezzel nincs gond. Mondjuk én ennék mellé napközben random csokikat
2021. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!