Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerdán tele ettem magam...

Szerdán tele ettem magam pedig nem szoktam sokat enni és tegnap este elkezdett levegő vétellel/anélkül is a szívem környékén szúrni tegnap vettem észre ma ezt jobban érzem pláne mikor ráfekszem vagy ülök több lent?

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy amikor fekszem és veszem a levegőt mintha egy lépcső szerűen megugrik belül valami és fáj amikor kifujom a levegőt akkor vissza süpped. mintha valami +ba felfújodna de ez akkor van amikor fekszem a hasamon. Legjobban a szív szúrásért aggódom mert véletlen szerűen fáj és akkor gyorsabban ver a szívem. Utolsó mérésem 137sys 76dia 96pul / 103kg 21 éves és 168cm vagyok.
2020. dec. 25. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az a baj normális,mert az étkezés nagyban befolyásolja ezt,ezt onnan is tudom,hogy nagymamámnak szívritmuszavara van és este meg van hogy meddig ehet,meg lehetőleg ne sokat,ne nehéz kaját. Én is pl este 11kor de elég 10kor ennem és éjjel fél 1-1 körül szúr a szívem. Úgy hogy szerintem nem kell aggódnod csak térj vissza az étkezésedhez,meg ne egyél sokat este,mert az nem jo a szívnek sem😬
2020. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. dec. 25. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Has puffadás miatt van ilyen zavar. Rekesz izom felnyomja a szívet a telt gyomor miatt. El fog múlni.
2020. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!