Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, de nekem...

Hízni szeretnék, de nekem extrém nehéz. Akinek valami nagyon bevált, leírná?

Figyelt kérdés

Örökletes cukorbetegségem van, de én nem a kövér, hanem a sovány véglet vagyok. A testvérem ugyanez, ő edzéssel megizmosodott és tömegelt az évek alatt, de nekem nem tetszik ez a mozgásforma. Genetikailag is nehezen hízunk, neki viszont sikerült, így gondolom nekem se lehetetlen.

Alapból kicsi étvágyam van, változó mennyiket eszek egy nap. Inkább 4-5 alkalommal eszek keveseket, főtt kaját, husokat, bármit, de semmiből se őrületes mennyiséget, mert megtelek. Erőltetni nyilván nem esik jól, nem akarok hányni. Évek óta nem jön fel semmi. A párom hízik a karantén alatt, pedig kb ugyanannyit eszünk egy nap, meg ugye ugyanazt.


Aziránt érdeklődnék inkább, hogy ismer e valaki valamilyen jó tápszert, vagy táplálék kiegészítőt, ami segített. A rendszeres mozgást erőltetem, de nem vagyok túl kitartó. Bármilyen meglátásnak, tippnek örülék amit a témában tudtok. Köszi. :)


23L


2021. jan. 1. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez valóban kevés, pár kiló tényleg nem ártana, de ahogy előttem írták, inkább izmosodni próbálj.
2021. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, látom, hogy cukorbeteg vagy, akkor így érthető. Heti 2-3 súlyzós edzés plusz sok fehérjedús kaja segíthet :!
2021. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
10-es nekem semmi szervi bajom nincs és mégis ebben a cipőben járok. Apai ágon az egész családom sovány, valószínűleg örököltem ezt az alkatot. :/
2021. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen. :)

Nem oszlik el csúnyán, nincs önképzavarom, reálisan látom hogy nem jó ez így. Egy öt-hat kilót megpróbálok feledzeni, azzal már elégedett lennék.


Köszi a válaszokat. :)

2021. jan. 1. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!