Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hozzam egyensúlyba a...

Szuszi95 kérdése:

Hogyan hozzam egyensúlyba a dolgokat?

Figyelt kérdés

Annyira de annyira összezavarodtam. Fogyni szeretnék, van túlsúly bőven, ezzel tisztában vagyok. De manapság van ilyen diétás étel olyan free liszt, stb.. és egyszerűen már nem tudom hogy ki kivel mivel van. És azt hiszem ez a baj, ezért nem megy a súlyom semerre, mert az egyik tanácsadó azt mondja hogy nem szabad fehér lisztet enni a másik dietetikus hogy de szabad fehér liszet, kenyeret enni. De ez csak egy példa volt.

Életmódváltásban gondolkodom, de ameddig nem tiszta a dolog addig nem tudok nekiállni.

Esetleg valami ötlet hogyan tudnék tiszta lapot indítani?



2021. jan. 3. 20:07
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nem vagyok szakértő de elméselem én hogy csinálom. Nekem is voltak plusz kilóim és még mindig vannak és én is hallottam össze-vissza, hogy ne egyél kenyeret egyáltalán meg ilyen marhaságokat, hogy csak x dologból készültet egyél.. én graham toast kenyeret eszek, bár az ízét is imádom, de egészségesebb mint a fehér kenyér. És ebből is van több változat, van hogy teljes kiőrlésűt veszek van, hogy nem. Igazából ez függ az étrendedtől is. Illetve hirtelen változás miatt nem fog sokáig kitartani ez a kenyeres dolog, fokozatosan kell kicsiket változtatni a tartós eredményért. Először cseréld le vagy korpásra vagy barnára a kenyeret és utánna esetleg másra. És én már hónapok óta ilyen kenyeret eszek és nem unom:) Remélem érthető volt és tudtam segíteni!
2021. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!