Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Furcsa érzés a gyomorban és a...

Furcsa érzés a gyomorban és a nyelőcsőben! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, állandóan azt érzem, hogy levegő áramlik vissza, de én sosem böfögök, csak fojtogat. Nem tudom böfögni, csak így csuklani, nagyon fura. Állandóan úgy érzem, valami jön felfelé (nyilván levegő, mert ha más jönne, akkor az már bekövetkezett volna). Egyébként a savam is sok de arra szedek már gyógyszert, állandó gyomorfeszülés, puffadás, étvágytalanság van jelen, mindezek tetejébe ez a fura visszaáramló levegő, amely egy-két csuklás után enyhül, mi lehet ez?

Hozzáteszem pánikbeteg vagyok, sok bajom van a gyomrommal. Egész nap rágózom szinte, mert az jót tesz ha pánikolok, illetve, sajnos dohányzom is...



2021. jan. 3. 21:55
 1/3 anonim válasza:
A rágózással sok levegőt nyelsz!
2021. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angyalnyomó válasza:
Refluxos vagy
2021. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak voltam, már tünetmentes a kérdés kiírása előtt jóval szedek rá savcsökkentőt reggel-este. Szóval az kizárt, meg a sav az más tészta, tisztában vagyok vele sajnos milyen ha az jön fel. Olyankor hanyinger, maró érzés, ez pedig nem olyasmi.
2021. nov. 19. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!