Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Egy éve nem eszek lisztet, cukrot. Fél évig úgy ettem, hogy 4 után nem, mert sokan mondták, hogy nekik bevált a Fasting, és mellette edzettem stb, de nem fogytam semmit. 2 hónapja elkezdtem úgy enni, hogy 4x egy nap, 6kor vacsora, és mellette még mindig edzek (futok és erősítek), és híztam 2 kilót, és nem megy le semmi. Már mindent kipróbáltam, sehogy sem működik.


160cm 53kg

CH egy nap max 100g, protein olyan magas, amennyire lehet, zsír 70g kb, kcal 1500 max



2021. jan. 4. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Túl sokat eszel
2021. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek meg tudod nekem azt is mondani, hogy mennyit kéne, vagy csak gondolod és kész?
2021. jan. 4. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit leadsz zsírból, azt izomban szeded fel. Próbáld meg, h nem a súlyodat méred, hanem centivel a csípőd, combod kerületét.
2021. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán mert a szervezeted ezt a súlyt érzi megfelelőnek. A 2 kg hízás lehet izom is, én nem aggódnék miatta.
2021. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs nagyon miből fogyni.
2021. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De van. Ezek a számok nem mutatják, hogy hogyan van az rajtam elhelyezve, és így számokból sajnos nem látszik, hogy tényleg van felesleg.
2021. jan. 6. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!