Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit reggelizik egy tejcukorerz...

Mit reggelizik egy tejcukorerzekeny?

Figyelt kérdés
En amiota vilag a vilag tejet iszom reggel valami muzlivel...
2021. jan. 6. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Laktoz es tejfeherje erzekeny vagyok. Ha csak laktozerzekeny vagy, akkor tengernyi laktozmentes termek van, nem is dragak, veszel tejet , ha nem akarsz lemondani errol, mert nem is kell.

Egyebkent en zabkasat szoktam, szendvicset, gyumolcsot, tojast, vagy semmit, mikor milyen napom van. Zabkasat vizzel es novenyi tejjel keszitem, szendvicsbe salatat teszek,zoldsegeket, zoldsegkremet, novenyi sajtot, tofut, mikor mit. Felvagottakat kerulom, mert sokban van tejszarmazek. Szoktam csinalni banankenyeret is, az is tok jo reggelire vagy akar vacsorara is, illetve meg neha, ha eppen megkivanom, akkor amerikai palacsintat csinalok, picit egeszsegesebb modon. Amugy mivel reggel nincs idom sutogetni, ezert altalaban este szoktam megcsinalni ezeket, ha ugy van.

2021. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
laktózmentes tejet laktózmentes műzlivel
2021. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem vagyok tejcukorérzékeny, de nem reggelizek tejterméket. Szendvics, gyümölcs...
2021. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!