Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel ma hízni fogok?

Ezzel ma hízni fogok?

Figyelt kérdés

R: zsemle, vajkrem, sonka, mozzarella sajt ,zoldsegek. Mezes tejeskave (1,5%-os kb 1-1,5dl)

T: nutridrink

E: proteinnel dúsított zabkása+ banán. + 1tk. Mogyoróvaj. mézes tejeskávé

U : 2db mandarin, zsemle vajkrém sonka zöldségek.

V: valószínűleg francia bagett mozzarella sajttal , zöldséggel


Lány 170cm 50kg ( ebédet nincs kapacitásom csinálni a héten)



2021. jan. 11. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha pl lefutottad ma a maratont, akkor biztos nem.

Amúgy mi ez a szar étrend, normális vagy? Mogyoróvaj? Mézes tejeskávé?

2021. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap fekszel akkor igen, hízol legalább 8-10 dekát. Ha kényszeres vagy, akkor pszichiáterhez kell menni. Jobbulást!
2021. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak tanulok.


A méz az azért van, mert kb 2 hónapja leálltam a mesterséges édesítőszerekkel. Hiába az ADI érték, nem egészséges. A cukoralkoholok nem jönnek be, mást energiát nem tartalmazó természetes édesîtő (stevia) magyon nem ízlik. De édesebben szeretem a kávét, a méz szerintem egy win-win dolog. Legalább tartalmaz ásványi anyagokat és antioxidánsokat.

Mogyoróvajat kb 2 hónapja ettem utoljára, szeretem és mivel szeretem, néha szerintem van helye az étrendben. Persze lehetne legalább házi, de ahogy írtam sajnos most nincs időm.

Zsemle meg hát azért van, mert a párom vásárol 😅

Alapvetően hízni szeretnék 3-5kg-t

A zöldségek alatt sook zöldséget értek. Nagyon szeretem a nyers zöldségeket. Mindenfélét és változatosan.

2021. jan. 11. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyél többet. Ennyitől én éhen pusztulnék (160 cm, 50 kg N).
2021. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel értelmes kaját, mitől híznál?


Semmi hús, tápanyag, csak szr szénhidrát az egész.

Főtt étel??? Nem hiszem el, hogy nincs 15 perced kisütni egy szelet húst, salátával vagy összedobni egy zöldséges egytálételt pl sajttal.

A párodnak meg adj bevásárlólistát, ha magától nem tud normális ételt venni, csak zsemlét - ugyanitt: Ő miért nem készít neked valami ebédet vagy vacsorát?

2021. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül hiztal tőle?
2021. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5/6-os : vizsgaidőszak volt, szigorlatra készültem nagyon és hát minden perc számít, mert csak kb fél4-ig tudok effektíven tanulni, legközelebb pedig 9-10 körül este.


Tudja a párom, hogy mit kell venni, de ami tény, hogy a Tesco-s vizes zsemle nagyon finom. Másrészt forgó rendszerben fogyasztjuk a kenyereket, így fordul elő, hogy a finomított lisztből készültek is kerülnek az asztalra. A fitátok ugye, ami tk. termékekben /rozskenyérben található, azok gátolják többek között a vas felszívódását, mert kelátképző tulajdonságuk van ( oldhatatlan komplexet képeznek). Meg hát szeretjük tényleg. Lehet hogy kicsit a gyerekkori ízek újraélése miatt.


Utolsó: mellesleg igen, mert már 50,5kg vagyok reggelente 😂 .

2021. jan. 19. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!