Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen egy diéta ? Mit eszik...

Milyen egy diéta ? Mit eszik az, aki diétázik?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye kérdésért , teljesen tapasztalatlan vagyok ebben a témában !😂


Szóval nem szeretnék fogyni mert így is nagyon sovány vagyok , inkább csak izmosodni!:) edzek popsira és hasra is, viszont nemtudom hogy miket kene ennem ... tipp?


19/L



2021. jan. 17. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Hagyd a francba... Nyűglődés az egész. Időpocsékolás, fárasztó, meg minek ennél olyan ételeket, amik nem esnek jól? Semmi értelme a sok majom ugrálásnak, meg a hülye vacak súlyzókkal csapkodni óra hosszákat. Rendelj egy pizzát inkább, vagy süssél pár darab palacsintát, na annak legalább van értelme.
2021. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl mindent, amiben nincs tej, mert érzékeny vagyok, igy arra dietazok
2021. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1es nem sikerult a dieta vagy mivan?

A dieta pont arrol szol hogy olyanokat eszel amik jol esnek es nem kell tőlük 5 percenkent a hutohoz jarni. A dieta nem azt jelenti hogy ezentul zabon kell hogy elj. Sokkal inkabb beszunteti a zabalast es a felesleges sz.r kajak eveset, mint a pizza. (legalabbis ami rendelt). Persze ezeket is lehet enni, csak nem minden masodik nap. De mondjuk a leirasodbol nagyon az jön le 1es hogy a tipikus "bevagok 9 szelet pizzat, meg 2 vodor jegkremet es nem ertem miert nem fogyok, ez biztos genetika" fele ember vagy.


En sima kenyerdietat csinalok, 3 honapja nem eszek kenyeret es nem is hianyzik. Szamolj kaloriadeficitet es az alapján merd mit eszel:)

2021. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De viszont hízni is szeretnék mellette ..
2021. jan. 17. 14:21
 5/9 anonim válasza:

3-as hibatlanul leirta! Nekem is a kenyer megszuntetese donto fontossagu volt a dietaban, persze amellett hanyagoltam minden cukros, egeszsegtelen etelt is, ahogy te is mondtad.

Es kedves kerdezo, ha dietazol azt jelenti kevesebbet eszel, vagy legalabbis egeszsegesebben. Ha dietazik az ember, akkor nem akar hizni, mire gondolsz? XD

2021. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egészségesebb ételek, fehérje dús ételek, stb:)
2021. jan. 20. 10:35
 7/9 anonim válasza:

Egeszsegesebb etelekkel ha normalis mennyiseget eszel akkor nem fogsz hizni. De ha megeszel mondjuk 100 db csirkemellet akkor egeszseges etelt eszel, de hizni fogsz. (De nyilvan a mennyiseg az mar egeszsegtelen)

Tehat te szerintem egeszsegesen akarsz etkezni, de nem akarsz se fogyni, se hizni, hanem szinten tartani magad. Jol gondolom?

2021. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cöliákiásként minden 100% kizárt, amiben glutén van. Jó nehéz, meg néha elég szr, hogy nem ehetek semmilyen random étteremben, de ez van. Megszoktam :D
2021. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-és,hízni szeretnék, de egészséges ételekkel ,vagyis nem mindenféle ocsmány kajaval ..
2021. jan. 22. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!