Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Korábban minden ételtõl...

Korábban minden ételtõl felfúvódtam és a levegõ csak feszítette a beleimet. Fájdalmas volt. Minden este és éjszaka. Egy ideje 2 evõkanál olivaolajat iszom reggel és este. A kínzó tüneteim elmúltak. Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára. Csak kérlek, azt is tedd hozzá, hogy fostál, mint a fosógém. (és közben kigurultak a fingbubikák.)
2021. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az olívaolajnak rengeteg jótékony hatása van, ezért használják minden mediterrán országban.

Kb. 20 évvel tovább is élnek az emberek mint nálunk, ahol a vízszerű napraforgóolajat használják a háziasszonyok.


Régebben a dízelautókba még megfelelő volt, de mára már a motort is károsítja.

Most már csak embereknek adják el...

2021. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves elsõ hozzászóló, nem okoz hasmenést, legalább is nekem. És dacára, hogy most már sok zöldséget eszem, alig fúvódok fel, amióta iszom az olivaolajat. Ezért vagyok kíváncsi, hogy hogyan segített?
2021. jan. 18. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok. Az olaj számomra abban segít (már bocs), hogy jól csússzanak a dolgok. Ha éppen zöldsaláta üzemmódon vagyok, olykor hajlamos vagyok túlzásokba esni. (Olykor hónapokig nem eszem ilyet, de ha egyszer rákattanok, naponta befigyel 2-3 adag. És aztán ez meg olyan kifelé, mint porciózott szalmabrikett. Elkél hát némi kenés.)
2021. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"szalmabrikett" :)
2021. jan. 19. 10:21
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos eddig tartott az olivaolaj csodája :(

Visszajött az összes tünetem.

Folyamatos felfúvódás bármit eszem.

Szinte folyamatos székelési inger.

2021. márc. 10. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen étel allergiád van.

El kellene menned egy nagy allergia tesztre.

Én korábban azt gondoltam magamról, hogy laktóz intoleranciám van, és egy pár évig laktáz enzimet kapkodtam be, amikor tejeset ettem. De később már nem segített. Én sem értettem, hogy miért van az, hogy például ugye szeles a hagyma is a káposzta is és a borsó is. De a hagyma meg a káposzta szelessége nem visel meg, mert a szelet ki tudom fingani rendesen. De ha borsót eszem, attól rosszul leszek, felpuffadok, nem tudom kifingani a szelet és csak szenvedek. Vagy fosok tőle én is. Na a nagy allergia teszt ebben sokat segített. Kiderült a borsóra allergiás vagyok. Meg a vaníliára és a mandulára. Meg még pár dologra. Mióta azokat kiiktattam az étrendemből, amikre allergiás vagyok, megszűnt a puffadás, meg a hasmenés.

2021. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most arra gondolok, nem glutén allergia e?

Igazad van, utánanézek, hogyan lehet egy minél szélesebbkörű allergiatesztet csináltatni.

2021. márc. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!