Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fogyókúrán vagyok ,viszont...

Ha fogyókúrán vagyok ,viszont nagyon erős az éhségérzetem,főleg mikor este munka után haza megyek,akkor milyen praktikák vannak arra hogy telítettség érzetem legyen?

Figyelt kérdés

Azon kivűl hogy benyomok egy 32cm- es pizzát...😅

A Segítséget előre is köszönöm



2021. jan. 20. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
túl nagy adagot csökkentesz vagy ilyenek ha sokáig nem bírod, és azzal számolj, hogy ha valamiből keveset viszel be a szervezeted szépen dönthet úgy hogy többet raktároz.
2021. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Kiegyensúlyozott étkezés egész nap.

Esetleg este betolhatsz még egy smoothie-t. Az eltelít.

2021. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
94%
Egész napos étkezés, sokszor kicsi, esetleg,ha jót akarsz enni, akkor párolt zöldség, soványabb húsok, stb,abból bőven lehet enni.
2021. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Aha, szmúti, tömény, folyékony cukor, felszívódást lassító rostok nélkül, utána rakétaként süvít az égbe a vércukra, aztán olyan hirtelen zuhan le, hogy felfalja utána a hűtőt.
2021. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
#4 érdekes, én tudok olyan készíteni ami a te smoothied ellentettje! Okoskodni meg akkor kell, ha értesz is hozzá.
2021. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyél valamit, de ne pizzát. Mondjuk egy szelet húst párolt zöldségekkel, vagy egy rántottát.
2021. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Búzakorpa tabletta! Nagyon tudom ajánlani! Étvágycsökkentő, és telítettség érzetet ad.
2021. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
#5 mutasd a szmútidat ami nem tömény cukor, és nem folyékony. A gyümölcs - megsúgom - cukor. Ha leturmixolod, akkor gyorsan felszívódó folyékony cukor. Mintha cukros vizet innál. Nem kéne okoskodni, és pocsék tanácsot adni, ha nem értesz hozzá. Tudom, hogy k va nagy hipszter divat a szmútizás, de rohadt egészségtelen.
2021. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak gyümölcs smoothie létezik, kedves utolsó.
2021. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Igyál meg fél liter bubis vizet, az eltelít.
2021. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!