Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » PCOS diéta? Mit lehet enni és...

PCOS diéta? Mit lehet enni és mit nem?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerülendő a cukor és minden finomított ch. Pl. fehérliszttel készült kenyerek, péksütemények, tésztafélék. Ezek helyett teljes kiőrlésű gabonából készülteket lehet enni moderált mennyiségben. Fehér rizs helyett barnarizs, quinoa, árpagyöngy, bulgur. Ezek lassú felszívódásúak. Bizonyos gyümölcsök is kerülendők. A cukor minden formában, helyette eritrit, stevia, de én mértékkel a kis pötyis édesítőt sem tartom ördögtől valónak. A napi ch mennyiségre kell figyelni. A 160 g ch diétát szokták javasolni, de szerintem ez nem mindig jó. Van akinek az is sok és nem változik tőle semmi. Én inkább a ketora szavazok, erről lehet olvasni sokat az interneten. A túlsúly mértéke sem mindegy. A mozgás szintén fontos az eredmény eléréséhez.
2021. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ! Nincs túlsúlyom, heti 5x edzem. Csak szeretnek a jövőben gyerekeket és felek hogy emiatt nem lehet majd. 18/L
2021. jan. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!