Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges lehet a heti 1...

Egészséges lehet a heti 1 bőjt nap?

Figyelt kérdés
Szerintetek ,ha a hét egyik napján lehetőleg hétvégén amikor nem kell megeröltető dolgot csinálnom jó ötlet e ,ha megejtek mindig egy bőjt napot? Sok vízzel? Az az igazság ,hogy sokkal jobban érzem magam utána ,sokkal könyebbnek... nektek erről mi a véleményetek? A válaszotokat előre is köszönöm 😊

2021. jan. 22. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Nem jó ötlet
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Inkább csak fölöslegesnek tartom. Egészségesebb ha minden nap mértékletesen eszel.
2021. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Nem jó ötlet. Vagy diétázol rendesen, vagy nem.
2021. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Egyetértek az előttem válaszolókkal! Inkább egyél kevesebbet, sportolj többet, ha fogyni akarsz.

Én egyszer böjtöltem, utána többet szedtem vissza, mint amennyit az alatt leadtam, semmi értelme.

2021. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nagyon jót tesz és én is rendszeresen böjtölök! Mindenkinek szüksége lenne rá, akkor nem lenne ennyi depis, gonosz, beteg ember a világban. De aki gyógyszert szed, annak nem ajánlom, mert csak teljes táplálékmegvonással sikeres és egészséges a böjt s már egy falat gyógyszer is beszennyezi a tisztulást.
2021. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A böjt NEM fogyásra van és nem fogyókúra!! Aki ezt hiszi, az nem ismeri az igazi böjtöt...
2021. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Már heti 1 böjti nap (csak tiszta víz, mentes, SOK! ) is csodákra képes hosszabb távon. Nem véletlenül nem reklámozza a gyógyszeripar... Öngyógyítás! Paracelsus, Hippokrates stb is rendszeresen művelte és sok nagy guru.
2021. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az egészségednek nem ártasz vele, legalábbis, ha egészséges vagy. Bizonyos betegségek és állapotok esetén inkább nem javaslom.
2021. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egészséges vagyok... viszont azt nem írtam hozzá ,hogy 18 éves fiú vagyok... csak 1x csibáltam egy ilyen napot kíváncsiságból... rengeteg vizet ittam az nap 3 litert biztos és egy idő itán már nem is voltam éhes igazából,de nyilván nem folytattam tovább... viszont éreztem akkor ,hogy sokkal könnyedebb voltam..
2021. jan. 22. 18:54
 9/16 anonim ***** válasza:
6%

5-ös

Így van, hiszen semmire sem jó.

2021. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es: igen, semmi olyanra, ami neked való. De a kérdező jó úton jár, ha komolyan veszi és rendszeresen csinálni fogja. Megtisztítja a szellemet, lelket, testet. Minden a hozzáálláson múlik. A tudatos böjt tudatos emberek gyógyszere, nem koplalás.
2021. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!