Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudjak kevesebbet enni?

Hogy tudjak kevesebbet enni?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve sajnos elkezdtem sokat enni, ami azt eredményezte, hogy 14kg-ot híztam, ez nagyon új dolog, mert mindig nagyon vékony voltam és nem voltak súlyproblémáim. Történtek rossz dolgok az életemben, munkám sem volt, és a covid miatt nem tudtam mivel elfoglalni magam és elkezdtem enni és avval vigasztalni magam úgy éreztem, és nem tudok leállni vele, egyre csak hízok, amin nem tudok meglepődni. Hogy tudjak kevesebbet enni?

2021. jan. 22. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem ettem kevesebbet, csak mást. A hagyományos köreteket, kenyeret lecseréltem zöldségekre (nem csak saláta, hanem párolt, sült zöldségek, főzelékek is), reggel péksüti helyett tojást eszek, ha nasira vágyok, gyümölcsöt szoktam enni, vagy egy marék sós mandulát, egy kocka étcsokit. Így éhezés nélkül fogytam kb. 15 kilót. Mozogni is érdemes mellette, én tornázni szoktam 2 naponta.
2021. jan. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!