Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért most kezdtem el hízni?

Miért most kezdtem el hízni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Egész életemben vékony alkat voltam. Most vagyok 175cm és 62kg. Tudom ezek normális arányok, csakhogy nemrég (pár nappal ezelőtt) 57kg voltam. Az életvitelem egyszerűen borzalmas, napközben nem eszem sokat (és akkor sem túl egészséges dolgokat) éjszaka viszont be szoktam kajálni (szintén nem túl egészséges dolgokat pl. Csoki,nasi)

Világ életemben ilyesmi volt az étrendem kb. De eddig soha nem volt vele gond. Ehettem akármennyit akármiből akármikor, egy dekát nem híztam. Mióta tart a pandémia, a napi mozgásom a nullával egyenlő kb. Heti 3 szor szoktam fenékre edzeni de ennyi kb. Viszont ennek az életmódnak kb. most érződik csak a hatása. Na de kérdem én, miért csak most? Már majdnem egy éve élek így minden nap és csak most kezdem el hízni? A vírus előtt sem voltam túl mozgékony lány. Annyi volt a napi mozgásom, hogy elmentem a suliba és haza. És mindamellett minden nap benyomtam legalább egy tábla csokit és semmi. Akkor most mi történt? Lelassult volna az anyagcserém?



2021. jan. 30. 00:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
És milyen a vizeleted és annak gyakorisága? Mennyi folyadékot fogyasztasz?
2021. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Megválaszoldtad a kérdésed! Most annyit se mozogsz, mint vírus előtt, de ugyanolyan igénytelenül étkezel, és ugyanazokat a szemeteket tolod be a szervezetedbe!

Hízzál csak, ha ennyire igénytelen vagy! Megérdemled!

2021. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A vizeletem normális viszont nagyon gyakori, pont ugye a nagy mennyiségű vízfogyasztás miatt. A másik amit nem értek, hogy régen pl. csak cukros üdítőket ittam mostanság egy jó ideje már csak sima vizet iszom és igyekszem napi 2 litert minimum, csak iszonyú gyorsan átfut rajtam a víz vagy nem tudom, csak számomra néha kicsit kiborító, hogy megiszok egy nagyobb pohár vizet és utána 1 órán keresztül tíz percenként járok pisilni.
2021. jan. 30. 00:38
 4/19 A kérdező kommentje:
Kettes. Leírtam, hogy a vírus előtt sem mozogtam kb semmit.
2021. jan. 30. 00:39
 5/19 anonim ***** válasza:
Csak mert pár nap alatt nem szedsz fel 5 kiló zsírt/izmot, így marad az 5 liter víz, ami nem ürült ki a testedből.
2021. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Vagy rosszul mérted a súlyod. Reggel kell, ruha nélkül, wc-zés után.
2021. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hatos. Reggelente szoktam mérni. Úgy mutat 62 kilót. Gondoltam arra is, hogy az izomgyarapodás miatt mivel mostmár jó néhány hónapja csinálom ezt az edzést. Viszont a hasam és a fejem kissé ki kerekedett. Már mások is megjegyezték, bár ők azt mondták így jobban nézek ki, de én szerettem “modell” alkat lenni.
2021. jan. 30. 00:50
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
5 kiló izom pár nap alatt a legprofibb testépítők szteroidkúrája alatt sem jön fel. :D
2021. jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miért most kezdtél el hízni, de nyugodtan mehet még egy kicsi, mert 65-68 lenne neked az ideális. Még az is rettentő csinos.

Én mindeközben 168 centinél nem tudom hova kapjak, ha 6-ossal kezdődik a mérleg! Anyagcserém nincs, szar genetikám az van. Nem tudom, miért nem vagyok olyan, mint minden más normális lány (22).

2021. jan. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Arra számíthatsz, hogy ahogy korosodol, úgy lassul az emésztésed is.

Én 17-20 éves koromban 190 centihez alig voltam 70 kiló, most 28 évesen ugyanennyihez vagyok 110 kiló.

Semmilyen életmódot nem váltottam, ugyanannyit eszek mint akkor ettem. 20 felett lelassult az emésztésem és elkezdtem hízni.


Hogyha nem érzel semmilyen közérzet változást akkor nem hiszem, hogy aggódnod kellene. :)


Lassult 20

2021. jan. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!