Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Házi gyrostól mehet a hasam?

Házi gyrostól mehet a hasam?

Figyelt kérdés
Ma csináltam itthon gyrost csirkemellből egy kis kevert salátával és tejfölös fokhagymás kapros szósszal. De kb 2-3 órája ettem de most előbb hirtelen hasmenésem volt. Lehetséges attól? Meg vagyok ijedve nagyon, az ilyen vírusoktól rettegek, ugye csak a szósz vagy a gyros hatása?

2021. jan. 30. 00:57
 1/9 anonim válasza:
89%
Lehet, ha valami nem volt már ehető állapotban, bár szerintem annak érezted volna az ízét. Nem akarlak “megijeszteni”, de szerintem inkább vírus. De ez csak vélemény, sajnos nem tudom így megmondani. Aludj, ha elmúlik reggelre, nem vírus.
2021. jan. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

A tejfölös fokhagymás kapros cucc simán csinál okot a szaladásra.

Elég szar életed lehet, ha mindentől rettegsz, már bocsánat. :) Relax. Ha bármilyen kaja beindítja az emésztésed, az még nem gond.

És orvosi szempontból a hirtelen jövő híg széklet még NEM hasmenés. Ha napi X alkalommal ismétlődik, akkor lesz az. Te is ráérsz akkor aggódni.:

2021. jan. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha olyan vírus okozná ami okot adna az aggodalomra, le se tudnál szállni a wc-ről, nyugi :))
2021. jan. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Pont 2 napja csináltam én is :) Amúgy a szósz az megtudja rottyantani az embert, ha túlzásba viszi :D Szóval ennyi lehet a gond a szósz megrottyantott vagy keverted valami itallal és az együtt rottyantott meg.
2021. jan. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyelőre még nem kellett azóta szaladnom, remélem, csak ennyi volt.


2-es: sajnos emetofóbiám van, rettegek a hányós vírusoktól.

2021. jan. 30. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
A tejföl és a fokhagyma lehet a ludas. Ezek akkor is okozhatnak hasmenést, ha friss volt minden.
2021. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát végül nem kellett szaladni, ma nem is tudtam wcre menni mondjuk nálam ez megszokottt, hogy nem mindennapos a dolog. Ettem egy kis húslevest ma az jól esett.
2021. jan. 30. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ettől a poszttól megkívántam a gyrost😀😀😀😋😋😋
2021. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elkaptad a kolerát
2021. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!