Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Biotech usa mutlivitamin for...

Biotech usa mutlivitamin for men jó nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami jobb fajta multivitamint szedni. Legalább kiprobálni. Ezt ajánlották nekem, viszont néztem, hogy tartalazz tömegnövelő szereket is. Nos én jelenleg 188cm-el vagyok 125 kilo 21 évesen és inkább fogyni szeretnék, meg energiám sincsen az érezhető nagyonis. És edzés mellett használnám, hátha adna ksi erőt meg jobban érezném magam, mert most levert vagyok és folyton fáradt mintha semmi energiám nem lenne.


És a kérdés az lenne, hogy ez így is jó nekem vagy mi mást ajánlanátok? Azt semennyire se akarom, hogy hozzájáruljon a tömeg gyarapodáshoz.


ELnézést, ha rossz kategória, de nemtudtam hova kéne.



2021. febr. 3. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amire te gondolsz, az nem teged fog “novelni”, hanem konkretan terfogatnovelo, amit sok-sok gyogyszerbe, elelmiszerbe, kozmetikumba tesznek :) Ez csak egy vitamin, szedheted. En a noi valtozatot szedtem, nem sokban kulonbozik, nem hiztam tole.
2021. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyamatosan fáradt vagy, hiába alszol eleget, stb.

Akkor érdemes kivizsgaltatnod magad...

2021. febr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Amikor először láttam azt, hogy valaki a tömegnövelő adalékanyagon parázik, azt hittem, viccel. De ez már kb. a harmadik kérdés, amivel találkozom, elképesztő...

Ha az ásványi anyagokra nincs szükséged, akkor jó ez a multivitamin. D és K-vitamint hozzá kéne szedni, bár ez annyira ömlött a csapból az elmúlt évben, hogy talán már szeded is. A fáradékonyság miatt Béres-cseppel is kiegészítheted.

2021. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, akkor legalább nem parázok töle mostmár. :D Most a men-t probálom ki elöbb.


#2 Ki fogom, de amugy eleget se alszok.

2021. febr. 4. 12:16
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:

Akkor szedjél magnéziumot is, de jól felszívódó formából. A legjobb lenne az esetedre a magnézium-biszglicinát, mert a magnézium és a glicin is segítik az alvást. Forgalmaz ilyet a Vitaltrend por alakban, a Yiya és a GAL kapszulázva. Utóbbiakból beszedhetsz két kapszulát is az esti órákban.

A D+K-vitaminnal együtt is beszedheted, de a multivitaminnal NE szedd egyidőben a magnéziumot.

Leírom megint, mert lehet hogy nem ment át: a MEN-ből nem igazán fognak felszívódni az ásványi anyagok, mert többen akadályozzák egymást a felszívódásban és rosszul felszívódó formában vannak. A D-vitamin nagyon kevés benne, pedig abból minimum 3-4000 NE-t szedned kellene naponta, jó felszívódású K2-vitaminnal kiegészítve, ami meg egyáltalán nincs a készítményben! A Béres cseppet a multivitamin MELLÉ javasoltam, nem előtte vagy utána, mert ezek kiegészítik, nem pedig helyettesítik egymást.

2021. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!