Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan ellensúlyozzak egy nem...

Hogyan ellensúlyozzak egy nem megfelelő ételt, amit megvettem?

Figyelt kérdés
Refluxos vagyok, és sajnálatos módon vettem olyan konzerveket, amelyek tartalmaznak 1-2 vagy több olyan összetevőt, amelyek a diétámnak nem kedvez, és sajnos eléggé felpuffadok tőle. Próbáltam mondjuk kefirt és natúr joghurtot keverni beléjük, így tompítva hatásukat, de egyszerűen így is böfögnöm kell tőle, és a savam is felmegy. Sajnos ezek miatt kénytelen voltam más termékeket is vennem, ám fix a büdzsé és nem szeretnék túl sokat költeni már rá. Van-e valamilyen fajta megoldás, javaslat erre? Köszönöm a válaszokat előre is!

2021. febr. 4. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Dobd ki a kaját, nem Afrikában vagyunk.
2021. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd valamelyik családtag megeszi. Esetleg elviszed mamának, stb.
2021. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"ám fix a büdzsé"

Akkor tekintsd ezt tanulópénznek, és legközelebb tudatosan vásárolj!

Én laktóz intoleráns vagyok, mindennek megnézem az összetevőit, amit megveszek.

Nem igazán van házi megoldás, annyit tudsz tenni, hogy tovább adod egy ismerősnek, vagy szomszédnak (akinek nincs gondja vele) némi kedvezménnyel.

2021. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!