Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 48 kiló voltam és sajnos 3-4 nap alatt lefogytam 36 kilóra, mert volt egy korszakom ami miatt nem volt étvágyam és alig ettem. Azóta 41-42 kiló között mozgok és valamiért nem tudok hízni, pedig már nincsen semmi problémám és próbálkozok is, de tanácstalan vagyok hogy hogyan csináljak étvágyat magamnak. Orvosnál voltam, de nem igazán segítettek ott (nagyon bunkók voltak és kinevettek), így gondoltam hátha van itt valaki aki tudna nekem segíteni ebben a témában!


Válaszokat előre is köszönöm!❤️



2021. febr. 9. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Azt hallottam, hogy sok ember éhes lesz a Béres Csepptől (ha rendszeresen fogyasztja).
2021. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3-4 nap alatt 8 kilót fogyni lehetetlen
2021. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4 nap alatt legfeljebb amputációval fogyhatsz 12 kilót. :D
2021. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja igen, elnéztem, 12kg-ot*

#2es vagyok

2021. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne kamuzzál, 3 nap alatt NEM tudsz 12 kilót fogyni.
2021. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kezdetben vegyél egy új mérleget. Ha pedig kórosan sovány lennél biztos nem kinevettek volna és hazaküldtek volna, hanem kórházban csücsülnél.

Fizikai képtelenség ennyit fogyni, 4 napon belül.

Amúgy meg magasság függvénye is, hogy 41-42 kiló kevés-e vagy sem.

2021. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom 3-4 hónap alatt fogytál így, mert napok alatt tényleg lehetetlen. Egyébként próbáld dúsítani az ételeket (pl rizsre tegyél reszelt sajtot, kakaóba egy kis tejszínt, egyél többször a nap folyaman. Evés előtt 1-2 kanál narancslé segíthet meghozni az étvágyad. Vannak tápszerek is ,amiket felírhat az orvos, ha szükség lenne rá.
2021. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkitől elnézést kérek! Hónapot akartam írni nem napot! És saccoltam kb, nem számoltam pontosan, hogy mennyi idő volt, de megérzésem szerint 3-4 hónap volt, de benne van az is hogy kevesebb vagy több idő is lehetett. A lényeg, hogy elírtam, figyelmetlenség volt! Egy szóval nem mondtam olyat, hogy kórosan sovány vagyok, épp azt szeretném elkerülni! Bármennyire hihetetlen igenis létezik, hogy kinevettek és nem segítettek, ezért fordultam ehhez a megoldáshoz. De úgy néz ki, itt a többség inkább kioktat, minthogy segítsen.

Akik válaszoltak azoknak meg nagyon köszönöm a tanácsokat!

2021. febr. 11. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!