Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom hogy nem ettem ma?

Lehet bajom hogy nem ettem ma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mielőtt megrohamoznátok, nem nem szeretnék fogyni..De ma egyszerűen nem volt időm enni egy falatot se, és 1 től 3 ig van egy úszó edzésem..Ugye semmi baj nem fog történni? Utána se lesz időm mert sietnem kell aztán valahova majd max csak nagyon este fogok tudni..Köszi a válaszokat..
2021. febr. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A szervezet több hétig/hónapig kibírja étel nélkül.
2021. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de nem fogok elájulni meg ilyesmi?
2021. febr. 12. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? Én kibírok három napot is kaja nélkül minden probléma nélkül, de te lehet, hogy másképp fogsz reagálni. Tarts magadnál szőlőcukrot vagy csokit, ha szarul érzed magad, akkor bekapsz egyet.
2021. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Azért egy csokit legalább egyél,ne essen le a vércukrod. Szédelgés,koncentrációs zavar lehet,persze ez egyénfüggő is.
2021. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is gyengécske vagy, akkor előfordulhat ájulás, de egyébként nem jellemző. Azért ha van lehetőséged, vegyél egy fél literes kólát, aztán ha éreznéd, hogy szédülsz, akkor idd meg.
2021. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!