Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este 7-8 óra körül ettem utoljára, majd ma 13 óra körül , reggeli ki maradt.

Majd ebéd után full fáradtnak érzem magam , illetve mintha minden végtagom tök gyenge lenne.



2021. febr. 14. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi információval inkább az ezo kategória alá írd ki a kérdést.
2021. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:
szerintem hirtelen leterhelted a gyomrodat. ejtőzz egy kicsit, pl. olvassál.
2021. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az indokolatlan fáradtság legtöbbször a hipotalamusz-hipofízis-mellékvese tengely diszregulációjára szokott utalni. Valahol a testedben (eltehetően a vékonybélben) tünetments gyulladás van, ami viszont oldalba rúgja a mellékvesét. Az ész nélkül kezdi termelni a kortizolt (stresszhormon), az éhezés belső stresszként még rátesz egy lapáttal, aztán amikor nincs újabb stressz, leesik a kortizol, és marad a gyengeség, fáradtság.
2021. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aludni tudsz egyébként?
2021. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, igazából utóbbi időben szédülök is meg volt pánikrohamom, de azóta nem érzem magam stresszesnek.

Előtte voltak napok mikor alig aludtam. Most már szerintem egész jól tudok. (Bár lehetne jobb is)


Most megettem az almát és meg is hánytatott 😅.

2021. febr. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!