Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet hányingerem,...

Mitől lehet hányingerem, hogyan múljon el?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, nem élek nemi életet, terhes sem vagyok. Alapvetően elég érzékeny az emésztésem (tejivás után rögtön hasmenés; gluténtól gyomorbajok, bélfájás, puffadás;hagymák után hányinger;olajos-zsíros cuccok érzete órákig a torkomban marad), szóval általában tudom, hogy mit kerüljek el, és, ha rosszul vagyok, az mitől van.

Viszont most fogalmam sincs. Annyit tudok, hogy pénteken sok alkoholt ittam, hánytam, másnapos lettem, másnaposan is hánytam, majd miután jobban lettem, ettem már rendes ételt is. De ez már 5 napja volt és azóta is mindennap hányingerrel kelek, kb, mintha tegnap ittam volna, és sokszor ez egész nap kitart.

Ilyen mással is volt? Mit csináljak?



2021. márc. 3. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
B-vitamin komplex és gyömbértea segíthet.
2021. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ilyen Flavitamin Flavin 7-et szedek már régóta, hogy ne legyek beteg, meg vitaminhiányos télen (eddig sikerült), az nem tudom megfelel-e a célnak, elvileg 2-t lehet belőle szedni, én mindig egyet szoktam, mert a 2-nél már maga a vitamin is kimaxolja a "napi bizonyítottan nem lesz bajod tőle" adagot.

Gyömbérteánk nem tudom van-e itthon, ha találok, csinálok.

2021. márc. 3. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen alkoholt ittál? Sokban van glutén.
2021. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vodkát, fel litert, de péntek délután 5 és 7 közt.
2021. márc. 3. 12:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Flavin 7-ből nagyon sokfélét találtam. Melyiket szeded? Esetleg tudnál egy képet küldeni a doboz oldaláról, ahol az összetevők látszanak?

#1

2021. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ilyen fehér tárolósat, melyen piros címke van.

A hatóanyagokról annyit ír, hogy: C-vitamin/kapszula 500mg NRV 625%

Összes podlifenol 83,4 mg kb 10% ebből flavonoidok 58,4mg rezvetarol 0,08 mg

D-vitamin 50 mikrogram NRV 5000% UL ("még nem árt, ha rendszeresen beviszem érték") 50%

Összetevők:C-vitamin(L-aszkorbinsav), Flavin-7 bioflavonoid komplex (vörös szőlő mag-héj szárítmány, cirok mag-héj szárítmány, feketeszeder mag-héj szárítmány, feketecseresznys héj szárítmány, feketeribizli mag-héj szárítmány, pirosribizli mag-héj szárítmány, szilva héj szárítmány, almahéj szárítmány), zselatin, Mineral Complex Pure Crystal 120TM (klorid, magnézium, szül át, nátrium, kálium, bór, kalcium), színezék: titán-dioxid, D-vitamin (kole-kalciferol)

Ennyi van a dobozán.

2021. márc. 3. 13:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg szedhetnél a B-komplexet, ebben a vitaminok közül csak C és D van. Arra figyelj, hogy ne éhgyomorra vedd be.

#1, 5

2021. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Ez nagy valószínűséggel az áteresztő bél szindróma tünete.
2021. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

8

Te miért írod ezt mindenhova? Ez valamilyen fétis?

2021. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
És még a személyi száma is másfeles az ilyen betegnek.
2021. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!