Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A súlyfelesleg onnan megy le...

A súlyfelesleg onnan megy le ahová felszaladt?

Figyelt kérdés
szóval tudom hogy nincs helyi fogyás, de ha beindul, akkor magától is onnan tűnik el ahol látványos? pl egy sörhas, vagy úszógumi
2021. márc. 3. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Onnan megy le, ahol a hájréteg kialakult.

Tornával rá lehet segíteni.

2021. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én egyszer 115 kg. környékéről mentem le 96 volt asszem a legalja, de a formavilágom nem változott meg szóval pont ezt a kettőt említve ugyanúgy kiemelkedően látványos testfelületek voltak csak a mérleg mutatott kevesebbet
2021. márc. 3. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ugyanolyan arányban fog eltűnni, mint ahogy azt felszedted.
2021. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hellmano ***** válasza:
Edzés is kell mellé nem csak fogyás, ha például nagy puffadt hasad lett, akkor bizony kell hasgyakorlatokat is végezni, hogy újra lapos legyen. Persze látványosan összeesik a has, de akkor meg lehet meglóg lefelé és azt kell kordában tartani hasgyakorlatokkal.
2021. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Ez nem igaz. Idiota tanacsokat meg ne osztogass. Az edzes nem valtoztat a genetikan, sem a bor feszessegen. Illetve igen, tehat kitomi a bort, de ez a hasizomnal teljesen irrelevans.


A has alapbol lapos es kockas, ha nem edzunk ra. Ezert kockas a hasuk a magas, vekony sracoknak.

2021. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyi zsiregetes pedig nem letezik, ahogy a kerdezo is irta. Attol, hogy nyomod a hasgyakorlatokat, meg nem lesz kisebb a hasad, csak nagyobb, mert megno a hasizom.
2021. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!