Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Maradandó betegségem van?

Maradandó betegségem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már több mint 3 hónapja tart nálam ez az eszek és perceken belül ki hányom dolog.

Sokszor csak megérzem az illatokat és rohanok, máskor csak megiszok egy pohár vizet és a duplája jön ki.

3 hónapja húzom minden áldott nap jó formán. Mostanában már naponta 1x eszek de az is ki jön.

Remegések törnek rám, hasmenésem is néha van, de már nem tudom mi tud még ki jönni belőlem... Szedüléseim vannak, egyre fáradtabb vagyok, nem tudok figyelni, fájdalmaim nincsenek esetleg a hányás végén,illetve rengeteget fáj a fejem, amire eddig sosem volt példa. Mitől lehet ez? Volt valaki már az én cipőmben?

Mit tanácsoltok az orvoson kívül?



2021. márc. 3. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Végy egy adag háziorvost, vagy akár sbo-t. Itt nem fox diagnózist kapni.
2021. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az orvost!!!
2021. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!!!!?
2021. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Menj el egy temetkezési vállalkozóhoz és nézegess koporsókat.


Ennyi.

2021. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja kb a halálodon vagy és nem jutott eszedbe orvoshoz menni?? Ezek alapján akár rákos is lehetsz, legalábbis biztos, hogy ez valami komoly betegség...
2021. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorfekély,bélgyulladás
2021. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapja tart nincs az a dolog ami elsőséget élvezne afelől hogy elmenj, és megnézesd magad. Bármi bajod lehet, bár ha már 3 hónapja tart akkor félek attól hogy ez valami komolyabb mint egy kis "gyomorrontás" példuál. Hétfőn mindenképp menj el házidokihoz, nem játék ez, és az életed a tét jól gondold meg. Jobbulást kívánok, és mindenképp frissítsd a posztot, hogy jobban vagy-e. Az orvoson kívűl itt nincs más tanács sajnos, más már itt nem fog segíteni csak a szakember.
2021. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, még nem mentem el orvoshoz, viszont beszéltem vele telefonon és ki kértem a véleményét, jövő héten bír csak fogadni tekintettel a helyzetre. Azt mondta valószínűleg a stressz okozza és mivel a családomban van gyomorszűkületes/anorexiás/hasonló gyomor bajok, így én is könnyen hajlamos vagyok rá, ajánlatra elkezdtem szedni egy gyógyszert ami segít. Viszont ha nem veszem be vissza esek ugyan abba a helyzetbe.
2021. márc. 9. 09:01
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Örülök, hogy rendeződik az állapotod!
2021. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
A magyar orvosok minden bajra azt mondják, hogy “csak a stressz”. Ne hagyd magad, igenis utaljon be gyomortükrözésre, mert ha meg komoly bajod van és nem derül ki időben, akkor lassan tényleg nézhetsz helyet magadnak a temetőben.
2021. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!