Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha úgy érzem sokat ettem és...

Ha úgy érzem sokat ettem és beveszem a hashajtót akkor lényegében az olyan, mint amikor az anorexiás hánytatja magát?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 23:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Igen. Ha rojtosra akarod fosatni a segglyukad, akarsz jo kis aranyeret, műtéteket, eleted vegeig tarto szekelesi gondokat, csinald csak. Pont olyan karos, mint az okádtatás, ha nem károsabb.

A mentalis egeszsegedrol ne is beszeljunk. Aki odaig eljut, hogy ledugja az ujjat a torkan, vagy lenyeli a gyogyszert, annak onnantol egy ideig nincs vissza ut.

2021. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy a hánytatásnak van értelme, fosással csak a vizet vonod meg magadtól, ami hát... picit fontos.
2021. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem fogyni akarok vele mellesleg. Egyébként megy magamtól is a hasam elég sokat sőt nagyon sokat..


Fáj a hasam egyes kajáktól ha sokat eszek sok félét így inkább megszabadulnék tőle

2021. márc. 11. 23:29
 4/30 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy?
2021. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok... Hájas disznó vagyok.


Alig eszek, mindig sokkal többet mint amit ír az app

Általában szendvics, csirkemell sonka, párizsi, tükörtojás , rántotta. Biciklizem

2021. márc. 11. 23:35
 7/30 A kérdező kommentje:
Aműgy 1300 kalóriát kéne ennem de mindig többet eszem ritka ha pont a közelében vab
2021. márc. 11. 23:35
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Mit takar a dagadt diszno? Hany centi, kilo?

A hasmenes pedig tobb dologtol lehet: stressz, vagy valamire allergias vagy (pl tejfeherje, gluten). Nem artana kivizsgaltatni ezt, megnezni mi utan kezd el kuruttyolni a hasad.

2021. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha nyom a sok kaja, inkább Bilagit, mint hashajtó.
2021. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
1300 kalóriánál szinte biztos, hogy többet kell enned.
2021. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!