Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mi okozhatja,aller...

Szerintetek mi okozhatja,allergia,érzékenység?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 hétben hangos bélmozgásain vannak,és sok a bélgáz is.2.napja figyelem az étkezésem hátha rájövök valamire.Leírom nektek nagy vonalakban.Minden reggel iszok egy kavét egy kis tejjel,ezután zabkása-piritós vagy tojás a reggeli.Reggeli előtt a gyomrom fáj amig nem eszek,ha meg eszek onnantól indulnak a gázok és a mozgások estig.Tegnap ebéd-uzsi is rizs volt tokánnyal-párolt zöldségekkel,vacsorára pirítós.Ma reggeli ugyanaz mint általában,tizóraira tojáspástétom volt 1 kenyéren.Kezd zavaró lenne ez a hangos bélmozgás,merre induljak szerintetek hogy kiderítsem?
2021. márc. 12. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Probiotikum kúra kellene
2021. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1hete szedem.De akkor gondolom még szedjem min.1 hétig
2021. márc. 12. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet a tejtől (laktóz), zabtól-pirítóstól (glutén).


Nekem pl a nagymennyiségű tej okoz puffadást (értsd: kb egy bögre és felette), úgyhogy szinte teljesen átálltam a növényi tejtermékekre, de a glutén pl. egyéve teljesen tiltólistás.


Egyébként gasztro-dokihoz menj.

2021. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oda jövőhétre kaptam időpontot.Ezeket milyen teszttel tudják kiszűrni?
2021. márc. 12. 14:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!