Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne hiznom ??

Hogyan lehetne hiznom ??

Figyelt kérdés

Vékony csontozatú 24 éves 175cm magas 61kiló testsúlyal rendelkezem. Nagyon vékony férfi vagyok! Voltam pajzsmirigy vizsgálaton is de minden értékem teljesen rendben van még sem tudom miért nem tudok 1dkg sem hizni ! :(

Mivel itt a nyár is lassacskán igy nagyon szeretnék (lehetőleg egéségesen) pár kilót hizni!

Eszem reggel(3db tükör tojás meg 1db olajos hal) dél elött,(szendvics,sült kolbász)délben,(csirke mell vagy comb tésztával vagy törtkrumplival)délután szintén tésztaféléket ,mindent ami zsiros! 6 után pedig szó szerint tele eszem magam nagyrészt azokból amiket napközben ettem plusz bio tech usa fehérjét és proteint is iszom! Szedek lassan 2.hónapja immunrendzser erősitőket igen drága(nem gagyi) multivitaminokat és kb 3 fajta vitamint is!


Mégsem hizok hónapok alatt semmit!

Sőt tömegnövelőztem is 5hónapot de nem láttam értelmét hiszen fejlödtem én,de nem hiztam csak szálkásodtam brutális módon! :/


Valakinek esetleg valami tanácsa nagyjából az étrenden kivül ami hozhatna fejlődést ??

Bármiféle gógyszer,vagy télleg bármi !??


2021. márc. 14. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Az ki maradt hogy laktóz érzékeny vagyok egészrn kicsi gyermek korom óta. De igazából arra mindig oda figyelek igen szigorúan !
2021. márc. 14. 12:45
 2/8 anonim ***** válasza:

'Sőt tömegnövelőztem is 5hónapot de nem láttam értelmét hiszen fejlödtem én,de nem hiztam csak szálkásodtam brutális módon! :/'


Ha tömegelsz, akkor nem szálkásodsz. Emeld meg a kalóriabeviteled, esetedben már tök mindegy, hogy milyen makrók alapján teszed ezt. 100g olajos magvak 600 kcal-t tartalmaz. Finom, nem nagy adag, tehát egyszerű megenni és kalóriadús.

2021. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
5hónap alatt rendgeteg fehérjét,proteinokat,és rengeteg kalóriát be vittem! Kimondottan tömegnövelő étrenden voltam! Akkár mennyire hihetetlennek tünik de talán ha plusz 1kiló jött rám. De az sem látszott meg csak rendesen szálkás lett a válam,a karom,a mellem! :(
2021. márc. 14. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
És mégis mennyi volt az a rengeteg kalória?
2021. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Testsúlyon ként 4-gramm fehérje-szénhidrált. Minden fajta szilárd kaja ami létezik( protein szeletek,hal félék,tészta félek abban az időbe napi 2 kisebb egész csikét megettem napi 1kiló barna kenyérrel! Minden este lefekvésem elött 2tányér rizs !

Leegyszerűsitve akkora étvágyal rendelkezem hogy valami hihetetlen.

Minden edzsésem (heti 3x )) elött 1adag szénhidrált, edzsés után pedig szintén 1adag fehérje! Plusz amiket kajából bevittem! Lehetséges hogy hihetetlennek tünhet de ez nagyon komoly és már lassacskán a sirás folytogat ennyi idő elteltével sem birok hizni! Szóval elég komoly a dolog :(

2021. márc. 14. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem semmi, én szteroidkúra alatt vittem be hasonló adagokat. Én visszamennék az orvoshoz, hátha van valami egyéb gasztroenterológiai problémád (polip, férgek, hasonlók).
2021. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a pajzsmirigy vizsgálaton minden értéked rendben van, sajnos nem sokat mond. Valójában ugyanis funkcionális szemüvegen keresztül kellene vizsgálni ezeket az értékeket, ez pedig nem képezi az akadémikus orvoslás részét. Amit írsz, nagy valószínűséggel autoimmun folyamat, és ha így van, akkor csak olaj a tűzre, amit csinálsz. Először is zárd ki az étrendedből az összes tésztafélét, kenyeret, gabonákat, tejet, tejtermékeket, mogyorót. Egyél minden étkezésalkalmával sok zöld levelet,és hosszan főzött csontlevest. Erősítsd a gyomorsavadat és az epeműködésedet. Természetesen nem fog egyik napról a másikra helyreállni a rend, de így legalább az esélyt megadod a testednek az öngyógyításhoz.
2021. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni Miquel barátunknak, ő mindenhová az autoimmun baromságokat írja. Először ki kell vizsgáltatnod magad egy gasztroenterológus segítségével, ahhoz pedig NEM SZABAD abba hagyni az eddigi étkezést, mert így nem mutat valós adatokat a vizsgálat.
2021. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!