Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 18 éves vagyok és 47 kiló nem...

18 éves vagyok és 47 kiló nem szeretnék fogyni de hizni se nagyon. karantén óta nem hizok de nagyon puha vagyok és egyre több narancsböröm van.tanácstalan vagyok ézkezésben és mozgásban is hogy kéne kezdenem és hogyan?

Figyelt kérdés
valaki tudna tanácsot adni megköszönném
2021. márc. 14. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha puha vagy, akkor kevés az izmod. Keress erősítő edzéseket a Youtube-on, és csináld azt, amelyik legjobban tetszik! Az étkezésed maradhat az eddigi, ha működött.
2021. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy 'keményedj', izmot kell felszedned, amihez szükséges a kalóriatöbblet, ergo híznod kell (nem zsírból, de az is jönni fog pici).
2021. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy?
2021. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én tanácsom az hogy kezdj el vitaminokat szedni vasat kollagént ilyeneket ezek étvágy fokozók is. Pár hét és látványosan elkezdesz hízni , tapasztalat olyannyira hogy én annyit híztam tőlük hogy abba kellet hagynom 😁
2021. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Vasat ne szedj, én is - meg mindenki, akivel beszéltem erről - pl folyamatosan émelyegtem tőle, meg olyan székrekedésem lett, mint az atyaég.
2021. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 hétig semmi baja nem lesz tőle. Nekem semmi bajom nem volt tőle. Az acneminum nevü kapszulát ajánlom nagyon bőröd is gyönyörű lesz tőle és tényleg hizlal 😊
2021. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!