Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért eszek mértéktelenül?

Miért eszek mértéktelenül?

Figyelt kérdés

3 éve elkezdtem fogyókúrázni. napi 1500 kalóriát vittem be minden nap.

sikerült is lefogynom. az utóbbi időben viszont folyamatosan eszem. ha kb majd szét durran a hasam, akkor is tudnék enni folyamatosan, akár hasfájásig. Egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne egyek ennyit. szeretném tartani a mostani súlyomat, de így nem fog menni. Mi okozhatja ezt?mit tudok ez ellen tenni. Most még gázabb is a helyzet, mert még hideg van kint is, és nem tudok eleget mozogni.


nem vagyok vitamin hiányos, valamint vashiányos sem. a napi étkezésembe próbálok változatos dolgokat bele vinni. megfelelő hús, zöldségek, gyümölcs. és persze ezt mind változatosan. naponta mozgok is, bent a lakásban többnyire. szoba biciklizek, nyújtok, gimnasztikázok. ha tehetem kint sportolok.


Érdemes ezzel orvoshoz fordulni, vagy kiröhögnek? esetleg van valami étrend kiegészítő erre a problémára? gondolok itt pl.


[link]



2021. márc. 15. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:
És napi 2 liter vizet iszok. és csak vizet vagy tejet.
2021. márc. 15. 17:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl gyors az anyagcseréd, bár ez akkor is fura. Mennyit eszel amúgy és milyen minőségű kaját?
2021. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem unatkozol? Lelkileg rendben vagy? Éhséget is érzel, vagy csak ennél, mert jó?


Próbáld magad jobbam lefoglalni, lehet, hogy csak kicsit rápörögtél a kaja témára. Keress új hobbit ;) (ez utóbbi nem rosszindulat, csak vicc, meg némi önirónia, mert hasonló cipőben járok)

2021. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sportolj és úgy annyira nem gáz ha sokat eszel.El fog múlni egyébként.Időszakosan rám is rám jön a zaba és aztán elmúlik és mozgok aztán így nem hízok
2021. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dietetikustól és pszichológustól kérj segítséget, dietetikus a táplálkozást teszi rendbe, pszichológussal esetleges lelki okokat lkehet feltárni, megoldást találni rá.
2021. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan lefogytál?
2021. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!