Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pajzsmirigyre,van valamilyen...

Pajzsmirigyre,van valamilyen étel,ital vitamin,ami serkenti a bélműködést?Állandó székrekedésre.

Figyelt kérdés
Olaj,zöldség,gyümölcs bármi ami nem roncsolja a gyomrot,beleket.

2021. márc. 16. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden nap egyél meg egy almát, és igyál rá egy nagy pohár vizet.

Esténként egyél meg egy natúr joghurtot (ne gyümölcsöset!). Kell kb 2 hét, mire rendesen beállítja a bélműködést. Tényleg működik, és nem kell sem abbahagyni, sem szünetet tartani. Nagyon egészséges.

Székrekedésre, este lefekvés előtt egy evőkanál étolaj, de ezt csak heti 2-3 alkalommal, mert különben átesel a ló túloldalára... Egyszer-kétszer viszont semmi bajod nem lesz tőle.

Ezen kívül, sétálj minden nap legalább fél órát. Sokkal többet segít, mint gondolnád :) Jobbulást!

2021. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Séta mindig van.Már most maszk nélkül sehova,így nehezebb.Marad a kert.
2021. márc. 16. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Biztos jó szándékkal írta az 1-es, hogy mi segíthet, de nem annak akinek székrekedése van. Arra ez nulla.
2021. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok folyadék (főleg víz), rostos zöldségek, gyümölcsök.
2021. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lemaradt. A grapefruit kifejezetten jó.

#4.

2021. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-nak: 1-es vagyok. Azért írtam, mert a Kérdező pajzsmirigy alulműködésben szenved, ahogyan én is, tehát van erről tapasztalatom, nem az unalom űzött erre a kérdésre...

Hiába kapok hormonpótlás, a székrekedést nem oldotta meg.

Nekem az segített, amiket fent leírtam. Hozzáteszem, orvosi javaslatra. Nyilván nem egy nap alatt tette rendben a dolgot, de 3 éve nincs emésztési problémám.

Esetleg, ha kipróbálnád, talán nálad is beválna, de ez csak egy kósza ötlet... :) Ha gyógyszer-párti vagy, akkor mindegy is, gondolom.

2021. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2021. márc. 18. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Rost. Rengeteg rost, és persze víz. Ha rendes étkezéssel nem tudod bevinni, lehez venni rostpótlást por formájában. Elsőre felpuffaszt, ha nem vagy hozzászokva. Nekem egy hét alatt olyan lett tőle a bélműködésem, mint az óramű. Előtte évekig kínlódtam ezzel.
2021. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!