Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom ennyi evéstől?

Lehet valami bajom ennyi evéstől?

Figyelt kérdés

Elfogyott a megtakarításom

Szóval kb 40 ezer ft-ból kell ennem jövőhónapban.


Melóhelyen van egyszeri étkezés. Se reggelit se vacsorát nem akarok venni csak max hétvégére..


Fogalmam sincs hogy bírom ki a májusi fizuig :/


Ide is + vonatbérletet kell vennem, mert innen nem indul céges busz.


Vifon zacskós levesre gondoltam mert az a legolcsóbb mától vhogy ezt a 2 hónapot ki kell bírjam minimális evéssel :/



2021. márc. 18. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogyhogy májusi fizetésig? Áprilisban nem kapsz?
2021. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem sokat, jövőhéten kezdek ha mindenigaz az meg kb 5-7 nap talán :/
2021. márc. 18. 08:17
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs valami gyakorlat hogy ne legyek éhes? :/
2021. márc. 18. 08:22
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha a munkahelyen kapsz ebédet, valami szilárd kajából tegyél el a zubbonyodba későbbre.
2021. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát majd megérdeklődöm, hogy ha nem tudom megenni akkor hazavihetem-e :/


Az mégiscsak napi 2 kajálás


Sose voltam ilyen helyzetben :/


Arra gondoltam kenyeret sütök magamnak mégis olcsóbb

2021. márc. 18. 08:31
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha megkérdezed, b@szhatod. Voltál katona? Tessék eldugni a zubbony zsebébe!
2021. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem voltam, mert lány vagyok.

Mellesleg nem lesz köpeny...


De mindegy majd megoldom

2021. márc. 18. 09:42
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

A melóhelyen szerencsére eszel meleg ételt, ami elég.


Zsemle:

[link]

Vagy kenyeret is süthetsz.

Amit nem használsz fel azonnal, fagyaszd le mert úgy eláll egy hónapig is simán.


2-3 adagnyi ételt főzz pl paprikás krumplit, vagy valamilyen kiadósabb főzeléket, amiből a maradékot szintén fagyaszd le, úgy következő hétvégén is megoldott napi egy meleg ételed.


Far-hátból tudsz pörköltet főzni (én mindig abból szoktam, mert szaft-ízre jó, a húst meg nem esszük meg sosem) házi nokedlival.


Kenyérlángos/pizza vagy egy foccaccia is finom és olcsó, hisz a tészta liszt, élesztő, víz, só. Feltétnek meg nem kell sokminden.

Kecsöp, olcsóbb szalámi valami egyszerű sajt. Tejföl, vöröshagyma kis fűszer.


Nem a legtutibb, de ebben az időszakban oké lesz.

2021. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Krumplikása is filléres étel, akár maradék krumplipüréből is. Összedolgozod kis liszttel, elsimítod egy tűzálló tálban, ropogósra sütöd.

Eheted tejföllel, de én pl csak meglocsolom zsírral (vagy olajjal :D), legolcsóbb kefírrel és rengeteg borsot szórok rá.


Ugyanígy kukoricagrízből készíthetsz puliszkát, kását, polentát. Laktató és olcsó.

2021. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom sárgaborsó. Ez kb fillérekbe kerül, vegetáriánusok hús helyett esznek hüvelyeseket, nert sok fehérje van bennük, kenyérrel vagy tésztával teljes értékű fehérjét nyersz belőle. Ha idegenkedsz a sárgaborsó főzeléktől, próbálj ki már recepteket. Ettől jól fogsz lakni, filléres, és nagyon sok tápanyag van benne, fagyasztható porciózva. Egyébként ajánlom még a többi hüvelyest is mint pl lencse, bab, nagyon táplálóak, olcsók, én kevéstől is jóllakom. Indiaiak is ilyeneket esznek, ott nagyon nagy a szegénység, de ezek olcsóak, és lehet rajtuk élni hús nélkül.
2021. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!