Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudom, hogy ez hulye kérdés...

Tudom, hogy ez hulye kérdés de.,. (Éjjeli evés) (?)

Figyelt kérdés

Az éjjeli evésnél (jelen esetbe 1órakkor) az elfogyasztott kalóriák már mára vonatkoznak ha valaki kalóriákat számlálgat vagy még a tegnapra úgymond?


Köszi elore is, pls csak értelmes válaszokat!😅


2021. márc. 25. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az új naphoz számolom ilyenkor de igazából olyan szempontból mindegy hogyha pl rendszeresen eszel éjjel akkor vagy mindet az előző naphoz vagy mindet az új naphoz számolod akkor kalóriában ugyan ott vagy. Ha meg csak ilyen egyszeri dolog akkor is én az új naphoz számolnám, de igazából nem számít sokat hogy melyik napra számolod.
2021. márc. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Ha alszol 8 órát, akkor a tegnaphoz. Amúgy a testednek meg tök mindegy, csak rontja az alvás minőségét. Jó étvágyat! Megéheztem. Hamburger?
2021. márc. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom, ment mindkettore a zold:)

es nem szokasom ilyet csinalni, szoval egyszeri😅


ill. nem, nem hamburger:)

2db toast kenyér egy-egy szelet lapka sajttal haha

2021. márc. 25. 01:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!