Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő alatt lehet leadni...

Mennyi idő alatt lehet leadni kb. 3-4 kilót?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3-8 hét nemtől, súlytól, kortól függően.
2021. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze táplálkozás, fizikai aktivitás függő is.
2021. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 hét alatt simán, ha kibírod, hogy szinte koplalsz és nagyon keveset eszel. Elhagysz minden szénhidrátot, lisztes dolgokat, tésztát.

Csak folyadékot fogyassz eleget.

Ha van valami komoly stresszfaktor az életedben, család, párkapcsolat, munka, betegség, vagy bármilyen oldalról, akkor nagyon könnyen megy a súlyvesztés, nálam legalábbis, mert ha ideges vagyok, egyszerűen nem tudok enni, nem vagyok éhes.

De amikor este 6 után nem ettem, akkor úgy csináltam, hogy keserűn iszogattam nem túl erős kávét, az is elvette az éhségérzetemet.

2021. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De amit a 3-as ír, az egyáltalán nem egészséges, és hosszútávon nem is tartható. Ha elkezdessz újra normálisan enni, akkor vissza fog jönni minden.
2021. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron szoktam leadni ennyit,mert akkor inkább főzelékeket eszem, zöldbab, zöldborsó (friss, nyári, imádom), elég rá egy rántotta. és biciklizem.
2021. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor teherbe estem, az elő hónap alatt fogytam 4 kilót.

Mondjuk pont azért, mert a vizet is kihánytam, nagyon küzdöttem ellene és veszélyes is volt a babára nézve, (56-ról 52-re fogytam) de simán lemegy egy hónap alatt 4 kg.

Én betegségek alatt is szoktam fogyni.

Egyébként nem diétázom.

2021. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

3-4 kilót egészséges életmóddal egy hét alatt simán.

Csúcsforma GYORSAN! Tedd- Ne tedd lista! 2. rész | Táplálkozás

LAPOS HAS TITKAI!

Kovács Ramóna

Csúcsforma GYORSAN! 1. Rész | Mozgás

Kovács Ramóna

2021. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!